BC „Gargždai“ debiutinę pergalę iškovojo Prienuose

LKL nuotr. LKL nuotr.

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įvyko autsaiderių susidūrimas, po kurio lygoje liko tik viena nelaimėjusi komanda.

Prienų „Labas GAS“ (0-8) namie skaudžiai nusileido „Gargždams“ (1-7) – 68:95 (20:24, 15:22, 19:27, 14:22).

Beveik šešias minutes komandos žaidė be keitimų, o prieniškiai nežymiai atitrūko – 14:11. Įsibėgėjęs Giedrius Staniulis dar pirmajame kėlinyje pasiekė dviženklį rezultatyvumą, o svečių spurtą pratęsė Joshua Newkirko tritaškis – 24:19.

Amerikietis netruko skirtumą paversti dviženkliu – 37:27. Tokį atstumą gargždiškiai išlaikė ir atėjus ilgajai pertraukai – 46:35. Po šios svečių pranašumas tapo tik dar ryškesniu.

Samo Thompsono tritaškis ketvirtajame kėlinyje suteikė „Gargždams“ naują rekordinę persvarą – 76:54. Prienų klubas bandymą atsitiesti organizavo Klaido Metrikio ir Giedriaus Bergaudo tritaškiais – 63:78. Vis dėlto svečiai atsakomuoju spurtu įtvirtino pergalę.

Pagrindiniu pergalės kalviu tapo G. Staniulis – 21 minutė, 21 taškas (9/14 dvitaškių, 3/4 baudų metimų), 8 atkovoti ir prarastas kamuolys, 2 rezultatyvūs perdavimai, 4 pražangos bei 22 naudingumo balai.

Aurimas Urbonas buvo arti to, kad dvigubą dublį surinktų net su itin kukliu taškų kraičiu. Jis pelnė tik 5 taškus, bet atkovojo 8 kamuolius ir išdalino 9 rezultatyvius perdavimus.

Prieniškiai išsidalino vos 9 rezultatyvius perdavimus, o kovą dėl kamuolių pralaimėjo net 31:49. Komandai trūko susižeidusio Jy'lano Washingtono, apsirgusio Isiah Osborne'o bei į vaiko gimimą išvykusio Džoko Šaličiaus.

Gargždiškiams tai buvo ne tik pirmoji sezono pergalė – lygos debiutantai šį triumfą ilgam įrašys į savo istoriją.

„Labas GAS“: Klaidas Metrikis 12 (4/7 tritaškių), Brandonas Brownas (4 rez. perd.) ir Karolis Giedraitis (6 atk. kam., 5 klaidos) po 11, Giedrius Bergaudas 8 (6 atk. kam.).

„Gargždai“: Giedrius Staniulis 21 (9/14 dvitaškių, 8 atk. kam.), Marius Runkauskas 16 (4 rez. perd.), Joshua Newkirkas (3/7 tritaškių, 6 rez. perd., 3 per. kam.) ir Šarūnas Beniušis (5 atk. kam.) po 15, Samas Thompsonas 9, Robertas Keliačius 8, Aurimas Urbonas 5 (8 atk. kam., 9 rez. perd.).