Mano GargždaiRadailių kaime liepsnojo automobilis: iš jo liko tik apdegusio metalo laužas

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Asociatyvi Pixabay.com nuotr. Asociatyvi Pixabay.com nuotr.

Trečiadienio rytą uostamiesčio prieigose esančiame Radailių kaime rastas sudegęs lengvasis automobilis. Įtariama, kad jis užsidegė važinėjantis ne tik vietos keliukais, bet ir laukais.

 

Klaipėdos rajono ugniagesiai į Radailių kaimą iškviesti trečiadienio (lapkričio 16 d.) rytą. Jų paprašyta atvykti prie Eketės gatvės. Šioje vietoje ryte šunį vedžiojęs žmogus pastebėjo sudegusį lengvąjį automobilį ir paskambino bendrosios pagalbos telefono numeriu 112. Teigiama, kad mašina dar ruseno.

Ugniagesiams atvykus, įvykio vietoje jau darbavosi policininkai. Nustatyta, kad degė „Peugeot 307“. Iš automobilio liko tik metalo laužas.

Nors ant mašinos valstybinių numerių nebuvo, pareigūnams dėka išlikusio kėbulo numerio pavyko nustatyti ir rasti jos savininką.

Ikiteisminis tyrimas dėl šio įvykio policijoje kol kas nepradėtas. Jo aplinkybės nustatinėjamos ir renkama medžiaga.

„Peugeot 307“ savininkas teisėsaugininkams pasakojo, jog mašina dar išvakarėse, jau sutemus, užklimpo laukuose. Neva jis kitos dienos rytą ją planavo su pagalba ištraukti.

Įtariama, kad šiuo automobiliu antradienio vakarą kaimo keliukais ir laukais galėjo būti chuliganiškai važinėta. Tai liudija ir aplinkui pastebėtos išbarstytos mašinos dalys bei paliktos provėžos.

Ugniagesiai neatmeta galimybės, kad „Peugeot 307“ užsidegė neatlaikęs ralio rudeniniais kaimo laukais.


 

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 515 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,