Mano Gargždai„Jaunimo linija“ dovanoja praktinį leidinį krizių įveikimui

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
„Jaunimo linijos“ iliustr. „Jaunimo linijos“ iliustr.

Nevyriausybinė organizacija „Jaunimo linija“ sukūrė praktinę knygelę „Sunku būna visiems. Kaip sau padėti“ ir dovanoja ją visiems norintiems – nemokamai parsisiųsti galima jau dabar. Tai jauniems žmonėms ir su jais dirbantiems bei bendraujantiems skirtas leidinys, kuriame supažindinama su psichologinėmis krizėmis bei jų įveikos būdais, pateikiamos praktinės užduotys, kurias atliekant skatinamas savęs pažinimas, didinamas psichologinis atsparumas, pristatomas jausmų pasaulis.

 

„Ko tik nenutinka gyvenime. Gali lūžti nagas, gali lūžti koja, dužti širdis. Gali prasidėti pandemija, karas. Būna sunku, liūdna, slogu, apima euforija, apima apatija. Gyvenimas būna visoks. Visiems. Jauniems žmonėms bangos gali būti didesnės, nes trūksta žinių, kaip išbūti, kaip sau padėti. „Jaunimo linija“ ateina į pagalbą ne tik išklausydama jaunus žmones tą minutę, kai jiems sunku – savanorių komanda sukūrė leidinį, kaip suprasti, kas vyksta ir kaip išmokti sau padėti“, – rašoma leidinio įžangoje. Iš teorinių ir praktinių dalių susidedantis leidinys padės geriau pažinti kylančius psichinius sunkumus ir išmokti su jais išbūti, įvaldyti įvairius nusiraminimo būdus bei padėti sau atsitiesti.

Leidinio skaitmeninį formatą galima atsisiųsti iš „Jaunimo linijos“ internetinio puslapio, atsispausdinti ir naudoti asmeniškai individualiai praktikai ir savęs pažinimui arba bendrose veiklose mokyklose (pavyzdžiui per etikos pamokas, klasės valandėlių metu), būrelių ar užklasinių veiklų metu, atviruose jaunimo centruose bendraujant su jaunais žmonėmis.

Knygelė „Sunku būna visiems. Kaip sau padėti“ jau dabar prieinama parsisiuntimui čia:

https://jaunimolinija.lt/lt/sunku-buna-visiems/

Leidinį kūrė „Jaunimo linijos“ savanorės Ugnė Kabelkaitė, Lina Šopienė, psichologas Mykolas Kriščiūnas, Komunikacijos vadovė Rita Stanelytė, tekstus kūrė ir redagavo Tautė Bernotaitė, dizainas – Evelinos Baniulytės ir Kotrynos Baniulytės.

„Jaunimo linija“ – viena pirmųjų nevyriausybinių organizacijų Lietuvoje, įkurta 1991-iasiais. Šiuo metu „Jaunimo linijoje“ savanoriauja beveik 400 savanorių, organizacija turi padalinius Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bei skyrių Skuode. Be nenutrūkstamos kasdienės emocinės paramos telefonu bei internetiniais pokalbiais „Jaunimo linija“ kasmet surengia iki 100 viešų renginių, kuriuose mokinius, studentus, mokytojus, mokyklų psichologus, tėvus ir visuomenę edukuoja apie tai, kas yra emocinė higiena, kaip ją prižiūrėti, kaip pasirūpinti savimi ir atpažinti, kad šalia esančiam reikia pagalbos.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 133 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,