Mano GargždaiPasikalbėkite su pažįstamais senoliais: po namus vaikšto socialinėmis darbuotojomis apsimetančios vagilės

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Pixabay.com nuotr. Asociatyvi Pixabay.com nuotr.

Vieniši ar dienomis namuose vieni liekantys pagyvenę klaipėdiečiai tapo ne tik įvairiausio plauko jiems skambinėjančių sukčių, bet ir atvirai veikiančių vagių taikiniu. Socialinėmis darbuotojomis prisistatančios moterys įžūliai braunasi į pensininkų namus ir palieka juos be pinigų.

 

Klaipėdiečiai pasitiki socialiniais darbuotojais. Tai įrodo nusikaltėliai, kurie siekdami įgyti potencialių aukų pasitikėjimą, dažniausiai apsimeta šios profesijos atstovais.

Trečiadienį (gruodžio 21 d.) nuo „socialinės“ darbuotojos ir ją lydėjusios moters nukentėjo dar viena garbingo amžiaus uostamiesčio gyventoja.

Prie 89 metų pensininkės namų durų dvi nepažįstamos moterys tądien pasirodė popietę, apie 14.25 val.

Viena prisistatė esanti socialine darbuotoja ir prakalbo apie šeimininkei neva priklausančias socialines išmokas. Taip panaikinus bet kokius įtarimus, abi nekviestos viešnios įleistos į buto vidų. Kol viena nepažįstamoji kalbėjosi su senjore ir neleido jai atsitokėti, kita dairėsi grynųjų pinigų. Moterims išėjus, klaipėdietė pasigedo 600 eurų.

Klaipėdos miesto policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl svetimo turto vagystės. Kriminalistai aiškinasi, ar viena iš minėtų nusikaltėlių negalėjo dviejų pagyvenusių klaipėdiečių nuskriausti ir antradienį.

Apsimetus „socialine ir medicinos“ darbuotojomis, iš jų pavogti grynieji pinigai, auksinis laikrodis ir auksiniai papuošalai, kurių bendra vertė siekia 7900 eurų.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 360 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,