Mano GargždaiPrašymų priėmimo į rajono mokyklas pradžia dar nežinoma, Klaipėdoje – aiškumo daugiau

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Freepic.com nuotr. Asociatyvi Freepic.com nuotr.

Būsimų pirmokų tėveliams ankstesniais metais buvo įprasta, kad prašymai priimti į bendrojo ugdymo mokyklas priimami jau sausio pirmą darbo dieną: prie pageidaujamų mokyklų nusidriekdavo ilgos tėvelių eilės.

 

Šiemet tokių eilių jau nebeišvysime: nuo praėjusių metų Klaipėdos rajone priėmimas į bendrojo ugdymo mokyklas vyksta elektroniniu būdu.

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Viešųjų ryšiųir bendradarbiavimo skyriaus specialistė Gintarė Plungienė teigia, kad prašymų mokytis Klaipėdos rajono bendrojo ugdymo mokyklose 2023–2024 mokslo metais priėmimas dar neprasidėjęs ir paaiškina, kad jis bus paskelbtas tada, kai Administracijos direktorius pasirašys įsakymą.

„Prašymai bus teikiami elektroniniu būdu https://ugdymas.klaipedos-r.lt. Šiuo metu sistema yra tvarkoma, naujinama. Tad prašome tėvelių (globėjų) prie sistemos kol kas nesijungti“, – sako specialistė.

 

Prašymų priėmimo datos į Klaipėdos miesto mokyklas jau žinomos 

Klaipėdos miesto savivaldybė skelbia, kad prašymai mokytis Klaipėdos miesto savivaldybės mokyklose nuo 2023 m. rugsėjo 1 d. pradedami registruoti mokinių priėmimo informacinėje sistemoje (www.klaipeda.lt) nuo 2023 m.:

  1. Vasario 27 d. 10 val. į 9 klases.
  2. Vasario 28 d. 10 val. į 2–4, 6–8, 10–12 klases.
  3. Kovo 1 d. 10 val. į 1 klases.
  4. Kovo 3 d. 10 val. į 5 klases.

Visa su priėmimu į mokyklas susijusi informacija skelbiama Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainėje (https://svietimas.klaipeda.lt/ ).

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 189 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,