Mano GargždaiTilto gatvės rekonstrukcijos pabaiga – nusitęsė: nutraukta sutartis su darbų rangovu

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)
Astos Šatkienės nuotr. Astos Šatkienės nuotr.

Sustojo Gargždų Tilto gatvės kelio rekonstrukcijos darbai – atlikta tik 40 proc. visų darbų, nutraukta sutartis su rangovu „Kavesta“. Rekonstrukcijos pabaiga vėl nusitęsė – po naujos rangos sutarties konkurso ji numatoma 2024 m. pirmąjį pusmetį.

 

Anot AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos, įgyvendinant projektą „Valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 228 Dauparai–Gargždai–Vėžaičiai ruožo nuo 7,694 iki 8,714 km rekonstravimas, įrengiant pėsčiųjų ir dviračių taką“ dėl rangovo kaltės sutarties užbaigimo terminas vėlavo 5 mėn., taip pat rangovas nepratęsė sutarties įvykdymo užtikrinimo garantijos (draudimo) ir kt.

AB LAKD Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus vyriausiasis komunikacijos vadybininkas Saulius Jansonas teigė, jog šiuo metu atliktų darbų vertė sudaro apie 40 proc. visos sutarties vertės. Likę darbai (pagrinde susiję su atraminių sienučių įrengimu) bus užbaigti nauja rangos sutartimi. Taip pat pagal naują sutartį dar planuojama įrengti pėsčiųjų tvorelę, poilsio aikštelę pėstiesiems ir dviratininkams, kelio ir pėsčiųjų bei dviračių tako apšvietimą, numatyta rekonstruoti esamą autobusų laukimo paviljoną, taip pat planuojama įrengti naujus kelio ženklus, horizontalų dangos ženklinimą.

„Nauja rangos sutartis likusiems darbams užbaigti bus sudaryta po viešojo pirkimo konkurso, kurį planuojama paskelbti I–ą šių metų ketvirtį. Sėkmingai atlikus viešojo pirkimo procedūras, planuojama, kad darbai prasidėtų šių metų birželio mėnesį, o darbų pabaiga – 2024 m. pirmas pusmetis“, – patikino S. Jansonas.

Klaipėdos rajono savivaldybės Statybos ir infrastruktūros skyriaus vedėjas Vytautas Valantinas teigia, kad su šia informacija susijusio pranešimo nebuvo gavęs.

Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas taip pat patvirtino, kad apie tokią situaciją Savivaldybei dar nėra žinoma.

„Kadangi rangovas yra ne mūsų, o Kelių direkcijos, tai tokios žinios mūsų nepasiekė, tačiau buvo girdėta apie iki kovo 15 dienos vykstančią technologinę pertrauką kelių darbams ir žinoma, kad šio kelio ruožo priežiūra rūpinasi AB „Kelių priežiūra“. Apie nutrauktą sutartį dėl kelio rekonstrukcijos su rangovu „Kavesta“ išgirdau pirmą kartą“, – patikino S. Karbauskas.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 91 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,