Mano GargždaiLietuvos paštas skundžiasi dirbantis nuostolingai: didės paslaugų tarifai

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Lietuvos pašto nuotr. Lietuvos pašto nuotr.

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) patvirtino sprendimą dėl naujų Lietuvos pašto teikiamų universaliosios pašto paslaugos (UPP) tarifų. Jie keisis nuo 2023 m. vasario 1 d. 

 

Nors paskutinį kartą paslaugų įkainiai buvo keisti 2022 m. sausio mėnesį, jie buvo nuostolingi, o per šį laikotarpį pokyčiai rinkoje, infliacijos lygis, išaugusios paslaugų teikimo sąnaudos dar labiau padidino nuostolį.  

 

Pokyčiai siunčiant Lietuvoje

Korespondencijos siuntų bei siuntinių, siunčiamų Lietuvoje, tarifai vidutiniškai didės 35 proc. Be to, keičiamos korespondencijos siuntų svorių pakopos – paliekamos dvi mažųjų korespondencijos siuntų svorio pakopos („iki 50 g“ ir „nuo 51 iki 500 g“), bei dvi didžiųjų korespondencijos siuntų svorio pakopos („iki 500 g“ ir „nuo 501 iki 2000 g“). 

 

Pokyčiai siunčiant į užsienį 

Į užsienį siunčiamų korespondencijos siuntų tarifai vidutiniškai didės 94 proc., o pašto siuntinių tarifai vidutiniškai mažės 11 proc. Tarptautinės siunčiamos siuntos bus tik pirmenybinio siuntimo ir tarifai bus taikomi į kiekvieną šalį skirtingi. 

Detaliau susipažinti su UPP paslaugų pokyčiais galima čia.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 204 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,