Mano GargždaiSunkvežimio kabinoje Klaipėdoje rastas negyvas vairuotojas

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Pixabay.com nuotr. Asociatyvi Pixabay.com nuotr.

Naktį transporto priemonių stovėjimo aikštelėje prastovėjęs sunkvežimis ketvirtadienio rytą iš jos į suplanuotą reisą neišvažiavo. Uždengti kabinos langai slėpė įvykusią tragediją.

 

Uostamiesčio medikai ir policininkai į Tilžės gatvėje esančią transporto priemonių stovėjimo aikštelę iškviesti ketvirtadienio (sausio 26 d.) rytą.

Apie 8.55 val. vilkiko „Mercedes-Benz“ kabinoje rastas gyvybės požymių nerodantis 46 metų vairuotojas. Greitosios medicininės pagalbos brigada jam jau niekuo padėti negalėjo – konstatuota žmogaus mirtis.

„Vakarų ekspreso“ duomenimis, pajūryje gyvenimišką kelionę netikėtai baigė Ukrainos pilietis.

Ant velionio kūno kriminalistikos ekspertas akivaizdžių smurto žymių nerado.

Klaipėdos miesto policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Laukiama teismo medicininės ekspertizės išvados. Kol kas realiausia versija laikomas netikėtas sveikatos sutrikimas.

„Mercedes-Benz“ aikštelėje stovėjo tvarkingai. Jis priklauso įmonei, kurios darbuotojai sunerimo pamatę, kad vilkikas ryte neišvažiavo į suplanuotą reisą. Įmonės atstovas nuvyko į Tilžės gatvę ir atidaręs sunkvežimio kabinos dureles, išvydo negyvą vairuotoją.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 133 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,