Mano GargždaiAkcija #DviratisUkrainai – ir Gargžduose

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi nuotr. Asociatyvi nuotr.

Klaipėdos rajonas jungiasi prie Susisiekimo ministerijos organizuojamos gerumo akcijos #DviratisUkrainai ir kviečia gyventojus Ukrainos žmonėms dovanoti naujus ir naudotus, be didelių defektų, dviračius suaugusiesiems ir vaikams. 

 

„Rajono gyventojai jau ne kartą parodė, kaip moka susitelkti ir gali padėti ukrainiečiams. Prasidėjus karui, vieni juos priėmė į savo namus, kiti rėmė pinigais, daiktais, kviečiami Savivaldybės ir savo iniciatyva rinko ir gabeno paramą, savanoriavo paramos punkte. Tad tikiu, kad ir vėl galime susivienyti bendram tikslui ir labiausiai karo nusiaubtų vietovių gyventojams dovanoti tai, kas gali bent kažkiek palengvinti gyvenimą ekstremaliomis sąlygomis. Negalime sustabdyti karo, tačiau mūsų visų palaikymas ne ką mažiau svarbus. Taip mes irgi sakome karui NE“, – prisijungti prie iniciatyvos ragina mero pavaduotoja Ligita Liutikienė.

Dėl Rusijos karo Ukrainoje reikšminga susisiekimo infrastruktūros dalis šioje šalyje yra sunaikinta. Automobiliams, viešojo transporto priemonėms daugelyje vietų nėra tinkamos infrastruktūros, dalis viešojo transporto yra perduota kitiems Ukrainos regionams, organizuojantiems žmonių evakuaciją.

Jaučiant didelį degalų trūkumą, tapti mobilesniais Ukrainos gyventojams padeda dviračiai, ypač kaimiškose vietovėse. Jais patogu nuvažiuoti į aplinkines gyvenvietes maisto ar vandens, medicininės pagalbos, galima pasiekti viešas vietas, taip pat teikti reikiamą humanitarinę pagalbą.

Ukrainiečiams taip pat reikalingi dviračių aksesuarai bei kitos jų dalys – šalmai, liemenės, atšvaitai, žibintai ir bagažinės.

Jeigu ir jūs norite prisidėti prie akcijos, kviečiame dovanojamus dviračius vežti į Gargžduose esančią didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę (Statybininkų g. 9).

 

Aikštelės darbo laikas:

I-V 9–18 val.

VI 9–14 val.

Telefonas pasiteirauti 8 683 14 495.

 

Taip pat dviračius ir jų priedus priimsime ir Savivaldybėje (Klaipėdos g. 2, Gargždai), o vėliau jie bus pristatomi į dviračių surinkimo punktą Klaipėdoje. Telefonas pasiteirauti 8 672 40 235.

Akcija bus vykdoma iki kovo 11 d. 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 264 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,