Mano GargždaiĮ Klaipėdos Švyturio areną grįžta mugė „Turime Tau darbą!“

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Organizatorių nuotr. Organizatorių nuotr.

Didelis konkurencingumas, pasimetimas tarp begalės internetinių skelbimų – problemos, kurias įmonė UAB Festivus užsimojo spręsti unikalioje, antrą kartą Klaipėdoje vyksiančioje mugėje „Turime Tau darbą!“. Renginys skirtas visiems darbo rinkos dalyviams –  darbuotojams ir darbdaviams, todėl kiekvienas turės galimybę užmegzti reikiamus ir vertingus kontaktus. Tik šiais metais mugę papildo universitetai, pristatysiantys studijų galimybes, tiek moksleiviams, tiek norintiems įgyti kitą kvalifikaciją asmenims.

 

Sunkumai darbo rinkoje

Nedarbo lygis šalyje vis dar kelia nemažai susirūpinimo. Su sunkumais susiduria ir darbdaviai, kurie neranda tinkamų specialistų. Užimtumo tarnybos informacinėje platformoje 2022 metų pirmąjį pusmetį šalies darbdaviai įregistravo 156,8 tūkst. darbo skelbimų. Laisvų darbo vietų neterminuotam darbui užfiksuota 0,7 tūkst. daugiau nei pernai tuo pačiu laikotarpiu. Tai rodo, kad didesnę įtampą jaučia ne darbo ieškantys specialistai, o patys darbdaviai, tarp kurių itin sparčiai auga konkurencija. Jiems darosi sudėtinga pritraukti jaunus, augimo profesinėje srityje ieškančius darbuotojus.

Užimtumo tarnybos duomenimis, darbo rinkoje pastebimas didelis trūkumas kvalifikuotų darbininkų, operatorių, sunkiasvorių mašinų vairuotojų. Dėl šios priežasties kvalifikacijos kėlimas ar naujų įgūdžių įgijimas tampa ypač populiarus, norint lengviau rasti darbą.

Darbo ieškantys asmenys turės galimybę daugiau sužinoti apie tai, kaip kelti savo kompetencijas ar persikvalifikuoti, pagal darbo rinkos poreikį. Mugės stenduose bus galima susitikti su patirtimi besidalinančiais profesionalais ir gauti vertingos informacijos. Pastebima, kad gyvas bendravimas tarp darbdavių ir darbuotojų padeda greičiau užmegzti naudingus ryšius. Mugės metu lankytojai, galės artimiau susipažinti su laisvomis pozicijomis, gauti atsakymus į rūpimus klausimus be „darbo pokalbio streso“.

 

Kodėl verta apsilankyti „Turime Tau darbą“ mugėje

Vienas iš pagrindinių mugės tikslų – suteikti sąlygas darbo ieškančiam asmeniui, be ilgų virtinių „online“ darbo pokalbių, susitikti su potencialiu darbdaviu ir jį išsirinkti. Mugėje dalyvaujančios įmonės yra suinteresuotos rasti komandos narius, todėl tikėtina, jog pateiks geriausias sąlygas galimiems darbuotojams.

Geriausios sąlygos nėra vienintelė priežastis, kodėl verta apsilankyti mugėje. Tai yra puikus būdas  taupyti laiką. Darbo paieškos procesas yra itin sudėtingas ir ilgas, dažnu atveju įsidarbinant reikia dalyvauti net 3 etapuose. O šiuo atveju galėsite sužinoti atsakymus į visus klausimus vieno pokalbio metu.

 

Mugės dalyviai

SMK Aukštoji mokykla

Kazimiero Simonavičiaus universitetas

Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

UAB Flexitgo

UAB Bailey industries

UAB Žinius

UAB Vlantana

UAB KT Modules

UAB Trelo

Sacco LT

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos (KLAIPĖDOS PRIEŠGAISRINĖ GELBĖJIMO VALDYBA)

UAB Klaipėdos konteinerių terminalas

UAB IKI Lietuva

Compensa Life Vienna Insurance group SE Lietuvos filialas

AB Vakarų laivų gamykla

Baltic Care

UAB Marino projektai

 

Mugė „Turime Tau darbą!“ vyks kovo 4 d. nuo 10 iki 17 val. „Švyturio“ arenoje.

Šviežiausias naujienas apie renginį, dalyvius ir siūlomas pozicijas galite sekti čia: https://fb.me/e/2XCE2IWvS

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 487 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,