Mano GargždaiKaip pasiklosi, taip išsimiegosi: „Žinau, ką renku“ kviečia į priešrinkiminius debatus Klaipėdos rajono savivaldybėje

Įvertinkite šį įrašą
(3 balsai)
Organizatorių iliustr. Organizatorių iliustr.

Nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ kartu su Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ vasario 28 d. 18:00 val. Gargždų „Kranto“ progimnazijoje (Kvietinių g. 26) organizuoja kandidatų į mero postą debatus. Klaipėdos rajono savivaldybės gyventojai kviečiami nemiegoti prieš rinkimus ir tiesiogiai užduoti rūpimus klausimus kandidatams į merus.

 

„Žinau, ką renku“ veikia nešališkai, tad debatuose kviečiami dalyvauti visi kandidatai į merus. Savo dalyvavimą patvirtino Sigitas Karbauskas (Tautos ir teisingumo sąjunga (centristai, tautininkai), Ligita Liutikienė (Lietuvos socialdemokratų partija), Vaclovas Macijauskas (Politinis komitetas „Bendrai geriau“), Bronius Markauskas (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Justas Ruškys (Liberalų sąjūdis), Vytautas Tamašauskas (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai), Algirdas Virvičius (Darbo partija), Edmundas Zbarauskas (Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“). Debatus moderuos Žinių radijo žurnalistė Aušra Jurgauskaitė.

Artėjant 2023 m. savivaldos rinkimams Klaipėdos rajono savivaldybės gyventojai galės rinktis net iš 8 kandidatų! Kaip ir kaskart prieš rinkimus visi kandidatai kalba apie nuveiktus darbus ir dalija pažadus rinkėjams, todėl išsirinkti nėra lengva.

„Norint išsirinkti labiausiai tinkamą kandidatą užimti mero postą reikia pasiruošti – sugalvoti bent 3 argumentus, kodėl už jį balsuoju. Kaip sakoma: „kaip pasiklosi, taip išsimiegosi“, – sako „Žinau, ką renku“ savanoriai.

Siekiant padėti apsispręsti, kuris kandidatas yra Jums tinkamiausias, nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ kviečia gyventojus į priešrinkiminius debatus, kuriuose kandidatai į merus diskutuos aktualiomis temomis, atsakys į rinkėjų klausimus, viešai pristatys savo įsipareigojimus Jums, kurie bus įrašyti.

Iniciatyva „Žinau, ką renku“ – tai nešališkas politikos stebėsenos tinklas, kuris vykdo priešrinkiminę stebėseną nuo 2014 metų, siekdamas, kad rinkėjai aktyviai ir sąmoningai dalyvautų rinkimuose bei sustiprėtų informuotas dialogas tarp politikų ir rinkėjų. Tuo tikslu organizuojame priešrinkiminius debatus. 2023 m. iniciatyvos veiklą įgyvendinti padeda Aktyvių piliečių fondo projektas, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis.

Medija

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 136 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,