Mano GargždaiSavaitgalį baigiami platinti pranešimai apie rinkimus

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
VRK nuotr. VRK nuotr.

Šį savaitgalį rinkėjams bus baigti platinti pranešimai apie rinkimus. Dauguma pranešimų jau yra pasiekę rinkėjų namus.

 

Saugant rinkėjų asmens duomenis, pranešimai apie rinkimus nebėra vardiniai ir platinami įmetant juos į rinkėjų pašto dėžutes. 

Tokiu atveju, jei informacinio pranešimo apie rinkimus negavo, rinkėjas jį gali suformuoti ir atsispausdinti pats „Rinkėjo puslapyje"

Jeigu dėl kokių nors priežasčių pranešimas apie rinkimus dar nepasiekė rinkėjo pašto dėžutės, balsuoti jis vis tiek turi teisę. Atkreipiame dėmesį, kad rinkimų dienomis balsuoti į apylinkes atvykusiems rinkėjams pranešimo apie rinkimus atsinešti nebūtina

Vienintelis dokumentas, kurio prireiks, kad rinkėjas galėtų balsuoti, yra rinkėjo asmens dokumentas. 

Savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose teisę balsuoti turintiems Europos Sąjungos valstybių narių piliečiams taip pat reikia atsinešti ir laikiną leidimą gyventi Lietuvoje. Kitų valstybių piliečiai turėtų pateikti dokumentą, patvirtinantį teisę nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje. 

Kurioje apylinkėje rinkėjui reikėtų balsuoti, galima sužinoti paskambinus trumpuoju informacijos apie rinkimus telefonu 1855 (skambinant iš kai kurių operatorių tinklų, skambučiai gali būti apmokestinti, kainas sužinokite ČIA.) 

Taip pat sužinoti savo rinkimų apylinkės adresą rinkėjai gali elektroninių paslaugų portale „Rinkėjo puslapis –> Kur balsuoti?

Savivaldybių tarybų ir merų rinkimai vyks kovo 5 dieną. 

Medija

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 146 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,