Mano GargždaiStartuoja naujas autobuso maršrutas į Priekulę (Dreverną/Svencelę/Venckus)

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
KKT nuotr. KKT nuotr.

VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“ informuoja apie naują maršrutą. Nuo kovo 1 dienos, trečiadienio, naujas 45-asis maršrutas veš keleivius iš Klaipėdos į Priekulę (Dreverną/Svencelę/Venckus). Perėmus maršruto administravimą iš ankstesnio vežėjo, sutrumpinta trasa Klaipėdos mieste ir sumažintos bilietų kainos.

 

Pirmoji stotelė Klaipėdoje – naujoji Kurėno stotelė, esanti priešingoje Taikos prospekto pusėje nei dabartinė privežamųjų maršrutų pradinė stotelė (žr. čia).

Maršrutas įtrauktas į bendrą regioninę e. bilieto sistemą. Už kelionę galima atsiskaityti 2 zonų terminuotaisiais bilietais. Kartinį bilietą galima įsigyti iš vairuotojo (kasos kainos), tačiau rekomenduojame atsiskaityti iš elektroninės piniginės e. bilieto kortele. Toks dviejų glaudimų, įlipus ir išlipant, atsiskaitymo būdas leidžia sutaupyti 10–20 centų, lyginant su kasos aparato bilietu.

Darbo dienomis suplanuoti 6 reisai (3 į Svencelę, 2 į Venckus ir vienas į Priekulę), savaitgaliais – 4 važiavimai – visi iki tolimiausio taško, Svencelės. Tvarkaraštis ir trasos skelbiami čia.

Maršrutą mažos talpos autobusais aptarnaus UAB „Ridvija“.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 194 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,