Mano GargždaiDaugėja pavasario ženklų: kritulių sumažės, labiau šils

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Astos Šatkienės nuotr. Astos Šatkienės nuotr.

Trečiadienio dieną ciklonas pamažu tols nuo Lietuvos ir ims stiprėti aukštesnio slėgio laukas, o tai reiškia, kad įsivyraus giedresni orai.

 

Tankesni debesys trauksis, saulė jau pirmoje dienos pusėje aplankys vakarinius rajonus, vakarop pragiedrulių atsiras ir ties rytiniais šalies rajonais.

Vietomis, daugiausia rytiniuose rajonuose, pirmoje dienos pusėje sulauksime kritulių, vyraus nedidelis lietus. Pietvakarių, vakarų vėjas išliks apysmarkis. Įdienojus temperatūra kils iki 2–7 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienio naktį orus nulems aukštesnio atmosferos slėgio laukas. Krituliai atsitrauks ir naktis jau bus sausa. Vietomis pašalus susiformuos plikledis. Vakarinių krypčių vėjas bus vidutinio stiprumo. Temperatūra kris žemiau nulio ir svyruos tarp 1–6 laipsnių šalčio, o ties pajūriu išliks teigiama, apie 0–2 laipsnius šilumos.

Ketvirtadienio dieną nors vis dar išliksime anticiklono įtakoje, tačiau vėl atkeliaus negausių kritulių debesys. Danguje dažnai turėtų pasirodyti saulė. Didesnėje šalies dalyje iškris trumpi ir nedideli krituliai. Vakarinių krypčių vėjas nestiprės. Temperatūra po truputį kops aukščiau nulio ir pakils iki 3–8 laipsnių šilumos.

Kitomis dienomis vėl kritulių tikimybė sumažės, o šils truputį daugiau.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 93 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,