Mano GargždaiMazūriškėse iškils vaikų darželis

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Projektuotojų vizualizacija Projektuotojų vizualizacija

Pastate veiks 8 grupės ir darželį galės lankyti 150 vaikų.

 

Skelbtą konkursą laimėjo ir lopšelį-darželį projektuos UAB „Projektų ekspertai“. Sutarties vertė – daugiau nei 78 tūkst. eurų. 

„Džiugu, kad užtikrintai žengiame į priekį. Kadangi Klaipėdos rajonas sparčiai auga, daugėja ir mažųjų gyventojų, kuriems trūksta vietų ugdymo įstaigose. Tad jų plėtra – prioritetinis klausimas.

Pastačius naują šiuolaikišką darželį Mazūriškiuose, čia veiks net 8 grupės, kurias galės lankyti pusantro šimto vaikų. Tikimės, kad projektavimas ir visos derinimo procedūros vyks sklandžiai ir besibaigiant kitiems metams, turėsime leidimą statybai.

Jį gavę, organizuosime viešuosius konkursus statybos darbams vykdyti“, – teigia Klaipėdos rajono mero pavaduotoja Violeta Riaukienė.

Naujajame darželyje, kuris bus statomas Jurgaičių ir Juodžemių gatvių sankryžoje esančiame sklype, turės būti suprojektuota aktų salė, patalpos sportui, kabinetai.

Taip pat patalpos sensoriniam kambariui, papildomam vaikų ugdymui, kaip dailės, teatro ar konstravimo kambarys. Bus sutvarkyta ir aplinka – įrengti pėsčiųjų takai, mažoji architektūra bei vaikų erdvės.

Įstaigoje veiks 2 grupės lopšelio amžiaus (2–3 m.) vaikams bei 6 grupės, kuriose bus ugdomi 3–6 m. ikimokyklinukai ar priešmokyklinukai.

Projektuotojų vizualizacija

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 185 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,