Mano GargždaiDiena bus truputį šiltesnė – sniegą keis šlapdriba bei lietus

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Astos Šatkienės nuotr. Astos Šatkienės nuotr.

Trečiadienio dieną orų situacija nors ir pamažu, bet pradės keistis.

 

Danguje jau atsiras pragiedrulių, pasirodys ir saulė. Pirmoje dienos pusėje vietomis, daugiausia ties vakariniais ir šiauriniais šalies rajonais, sulauksime kritulių, vyraus nedidelis sniegas ar šlapdriba.

Vėjas bus nestiprus, nepastovios krypties. Diena dar pakankamai bus vėsi, bet oras vis labiau šils ir temperatūra svyruos tarp 2–7 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienio naktį prie Lietuvos priartės atmosferos frontas, kuris pirmiausiai pasieks rytinius šalies rajonus, o vėliau slinks į didesnę Lietuvos dalį. Vėl dangų užklos tankūs ir žemi debesys. Iš jų daugelyje rajonų iškris krituliai: sniegas, šlapdriba, pereinantys į lietų. Vėjas bus šiaurinių krypčių, nestiprus. Naktį vakariniuose rajonuose dar pašals iki 0–3 laipsnių šilumos, o rytinėje Lietuvos pusėje temperatūra išlis teigiama – apie 0–2 laipsnius šilumos.

Ketvirtadienio dieną kritulių zona daugiausia keliaus per vakarinius šalies rajonus. Ten daug kur iškris šlapdriba, lietus. Šiaurės, šiaurės rytų vėjas sustiprės iki apysmarkio.

Kadangi vakariniuose rajonuose lankysis krituliai, tai ten sušils iki 3–8, o ties rytiniais rajonais bus šilčiau, apie 9–14 laipsnių šilumos.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 121 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,