Mano GargždaiGargždų „Bangos“ merginų sezono startas – pirma vieta turnyrinėje lentelėje

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Gargždų „Bangos“ merginų komanda ir jų treneris S. Alsys/ FK „Banga“ nuotr. Gargždų „Bangos“ merginų komanda ir jų treneris S. Alsys/ FK „Banga“ nuotr.

„Bangos“ merginos moterų A lygos starte sužaidė tris varžybas. Nurungusios „Vilnių“, Joniškio „Saned“ ir „Hegelmann“ komandas jos Gargždams pelnė visas pergales ir taip įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės vietoje, kitas šešias moterų A lygos komandas palikdamos užnugaryje.

 

Kovo 19 dieną Vilniuje gargždiškės 3:1 įveikė praėjusių metų bronzos medalių laimėtojas „Vilnių“. Nors „Bangos“ merginos po pirmojo kėlinio atsilikinėjo nuo šeimininkių, antrajame kėlinyje po tikslių D. Švarcaitės ir A. Jokubaitytės smūgių pavyko išsiveržti į priekį, o baigiantis dvikovai A. Bernotaitė nuo 11 metrų atžymos įtvirtino pergalę.

Mažiau intrigos buvo balandžio 16 dieną Pakruojyje, kur „Bangos“ merginų laukė akistata su Joniškio „Saned“. Po praėjusio sezono susilpnėjusias varžoves gargždiškės sutriuškino 5:0 (įvarčius pelnė M. Grikšaitė, V. Švarcaitė, V. Žatkina, L. Gedminaitė ir A. Streckytė).

Balandžio 20 dieną Kaune „Bangai“ teko rimtas išbandymas – akistata su ne vieną Lietuvos rinktinės futbolininkę turinčia „Hegelmann“ komanda. Gargždiškės atlaikė visus varžovių bandymus pralaužti „Bangos“ gynybą (keletą kartų komandą gelbėjo puikiai sužaidusi vartininkė K. Curukova), o baigiantis rungtynių laikui pasinaudojo itin grubia kauniečių klaida. Už žaidimą ranka į „Hegelmann“ vartus skirtą 11 metrų baudinį užtikrintai realizavo A. Bernotaitė.

Trejas rungtynes sužaidusios „Bangos“ merginos turi 9 taškus ir šiuo metu lenkia kitas šešias moterų A lygos komandas. Varžovės yra sužaidusios po 1-2 susitikimus, tačiau visos jau yra praradusios taškus.

Gargždų miesto stadione mūsų merginas galėsime pamatyti balandžio 30 dieną, 13 val., kai „Banga“ susitiks su Utenos „Uteniu“.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 166 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,