Mano GargždaiSavaitė Klaipėdos rajono savivaldybėje

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos rajono savivaldybė Klaipėdos rajono savivaldybė

Klaipėdos rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą Statybos ir infrastruktūros skyriaus Infrastruktūros plėtros poskyrio vyriausiojo specialisto (karjeros valstybės tarnautojo) pareigoms.

Pareiginės algos koeficientas – 10. Pareiginė alga (neatskaičius mokesčių) – nuo 1,860 Eur.

Pretendentų dokumentai priimami per VATIS iki 2023-05-05.

Daugiau informacijos skelbiama Savivaldybės interneto svetainėje www.klaipedos-r.lt, skiltyje „Skelbimai“, „Darbo pasiūlymai“: https://klaipedos-r.lt/svetaines-skelbimai/darbo-pasiulymai/.

 

Priimamos paraiškos dėl paramos medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos prevencijos priemonėms diegti

Klaipėdos rajono savivaldybės administracija informuoja, kad kiekvienas žemės sklypo, kuriame medžioklė neuždrausta, savininkas, valdytojas ar naudotojas, numatęs diegti žemės sklype medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos prevencijos priemones, gali teikti paraiškas ir gauti finansavimą numatytoms priemonėms įgyvendinti. Paraiškos (1 priedas) ir joje nurodyti dokumentai teikiamos iki š. m. birželio 1 d. el. p. .

Finansiškai remiamos žemės sklypų, kuriuose medžioklė nėra uždrausta, savininkų, valdytojų ir naudotojų įgyvendinamos prevencijos priemonės, kuriomis jie siekia išvengti medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos:

- želdinių ir žėlinių apdorojimas repelentais, aptvėrimo tvoromis ar apsauginėmis juostomis darbai ir šiems darbams atlikti reikalingų medžiagų įsigijimas;

- medelių individualių apsaugos priemonių pirkimas ir jų įrengimo darbai;

- želdinių, gerinančių laukinių gyvūnų natūralias mitybos sąlygas, įsigijimo ir įveisimo darbai. Šiems želdiniams priskirtini: paprastoji kriaušė, miškinė obelis, paprastasis ąžuolas, karklas, gluosnis, drebulė, šermukšnis, europinis ir karpotasis ožekšnis;

- daugiamečių aukštaūgių augalų įsigijimo ir aikštelių, gerinančių laukinių gyvūnų natūralias mitybos sąlygas ir suteikiančių jiems prieglobstį, įrengimo darbai. Šiems augalams priskirtini: zuikiakrūmis, topinambas, kmynai, daugiametis pašarinis lubinas;

- medžiojamųjų gyvūnų ūkiniams gyvūnams daromos žalos prevencijos priemonių įsigijimas ir įrengimas (specialios tvoros, elektriniai piemenys ir pan.).

Laiku pateiktas paraiškas planuojamoms prevencijos priemonėms įgyvendinti vertina Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta Klaipėdos rajono savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšų naudojimo ir koordinavimo komisija. Apie numatytas skirti lėšas prevencijos priemonių diegimui kompensuoti paraiškas pateikę žemės sklypų savininkai, valdytojai ir naudotojai informuojami po sprendimo skirti lėšas priėmimo. Su finansavimą gavusiais žemės sklypų, kuriuose medžioklė neuždrausta, savininkais, valdytojais arba naudotojais sudaroma lėšų naudojimo sutartis.

Pastaba. Medžiotojų būreliai (klubai) nėra žemės sklypų savininkai, valdytojai ar naudotojai, todėl finansinė parama jiems negali būti skiriama.

Dėl informacijos kreiptis į Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Komunalinio ūkio ir aplinkosaugos skyriaus vyr. specialistę Kristiną Stulpinienę tel. +370 46 47 08 84 arba el. paštu .

Paraiškos formą, perdavimo-priėmimo aktą ir Tvarkos aprašą rasite Savivaldybės interneto svetainėje www.klaipedos-r.lt, skiltyje „Aktuali informacija“.

 

Prasidėjo Kretingos Plento rekonstrukcija

Vienas pagrindinių įvažiavimų į Klaipėdos rajono centrą – Gargždus – sulauks pokyčių. Jau pradėta Kretingos Plento gatvės rekonstrukcija, kurios metu bus atliktas kapitalinis kelio remontas, įrengtas pėsčiųjų, dviračių takas, saugumo priemonės. Iš viso bus sutvarkytas beveik 2 km ilgio ruožas.

Kretingos Plento gatvė priklauso Lietuvos automobilių kelių direkcijai prie Susisiekimo ministerijos, todėl Savivaldybė, norėdama, kad gatvės remontas atsirastų Direkcijos prioritetų sąraše, pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurioje numatytas ir Savivaldybės 30-ies procentų prisidėjimas biudžeto lėšomis.

Darbus atlieka Lietuvos automobilių kelių direkcijos skelbtą konkursą laimėjusi UAB „Eurovia“. Planuojama, kad jie bus baigti šių metų rudenį.

 Klaipėdos r. sav. nuotrauka

 

Rekonstruojamos Priekulės socialinių paslaugų centro patalpos

Dienos socialinės globos paslaugomis Klaipėdos rajone galės pasinaudoti daugiau žmonių su negalia. Jau prasidėjo Priekulės socialiniam centrui priklausančio pastato, kuriame anksčiau veikė ambulatorija, kapitalinio remonto darbai. Čia suaugę asmenys su fizine negalia, gyvenantys Agluonėnų, Veiviržėnų, Judrėnų bei Priekulės seniūnijose, galės gauti visas jiems reikalingas paslaugas.

Šiuo metu Priekulės socialinių paslaugų centrui trūksta patalpų, kuriose galėtų teikti licencijuotas dienos socialinės globos paslaugas. Todėl nuspręsta suremontuoti nenaudojamą buvusios ambulatorijos pastatą. Čia asmenims su negalia bus suteiktos visos paslaugos, užtikrinant jiems turiningą laisvalaikį bei saugią ir jaukią kasdienę aplinką.

„Labai svarbu ne tik užtikrinti, kad suaugusieji su negalia jaustųsi gerai ir patogiai, bet ir suteikti galimybę jų šeimų nariams dirbti, turėti laiko sau. Atlikę šių patalpų remontą, galėsime užtikrinti didesnį paslaugų prieinamumą neįgaliesiems ir jų šeimoms“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas. Naujose patalpose bus galima priimti 25 paslaugos gavėjus. Šiandien dėl vietos trūkumo centrą gali lankyti tik 15 fizinę negalią turinčių rajono gyventojų.

Pastate bus įrengti asmenims su fizine negalia aptarnauti bei lavinti pritaikyti kabinetai ir patalpos – rūbinė, kineziterapijos, meno terapijos, keramikos, amatų, socialinių darbuotojų, psichologo, poilsio, kompiuterių, valgyklos ir kitos patalpos.

Šiuo metu Priekulės socialinių paslaugų centre bendrose patalpose dienos metu globojami ir fizinę, ir psichinę negalią turintys žmonės. Po rekonstrukcijos veiklas ir priežiūrą bus galima vykdyti atskirai. Taip bus patogiau tiek darbuotojams, tiek centro lankytojams.

Pasibaigus remonto darbams, bus perkami reikalingi baldai ir kita įranga. Centras jau nusipirko ir 16 vietų autobusą, kuriuo į centrą atsiveža ir namo parveža jo lankytojus.

Viso projekto vertė – kiek daugiau nei 850 tūkstančių eurų. Darbus atlieka UAB „Žibai“.

Klaipėdos r. sav. nuotrauka

 

Užsakymo Nr. SAV-2023-04-22

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 217 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,