Mano GargždaiSenkant šildymo kompensacijų teikimo terminui, gyventojai raginami prašymus siųsti ir el.paštu

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Pixabay.com nuotr. Asociatyvi Pixabay.com nuotr.

Dėl žymiai padidėjusio prisijungimų srauto, laikinai sulėtėjo ir protarpiais stringa Socialinės paramos šeimai informacinės sistemos (SPIS) veikimas. Tikėtina, kad padidėjęs prisijungimų prie SPIS skaičius susijęs su tuo, jog ši savaitė yra paskutinė, kai galima teikti prašymą dėl šildymo kompensacijos už visą 2022–2023 m. šildymo sezoną – nuo 2022-ųjų spalio 1 d. iki 2023 m. balandžio 30 d.

 

Atsižvelgiant į susidariusią situaciją, prašymus būsto šildymo kompensacijai gauti  gyventojus raginame teikti ir elektroniniu paštu ar atnešant į savivaldybę:

• užpildytą ir pasirašytą prašymą (fiziniu ar elektroniniu parašu) SP4-forma ir SP4(A ) forma (formos pridedamos) siųsti Jūsų savivaldybės elektroniniu paštu arba pateikti naudojantis e. pristatymo sistema adresu https://epristatymas.lt/;

• atvykus į Jūsų Savivaldybės Klientų aptarnavimo centrą.

Svarbu! Kreipiantis nuo gegužės 1 d. bus galima prašyti šildymo išlaidų kompensacijos tik už du praėjusius mėnesius, t. y. teikiant prašymą kompensacijai gauti nuo 2023 m. kovo 1 d., kai kreipiamasi gegužės mėn. arba nuo 2023 m. balandžio 1 d., kai kreipiamasi birželio mėn.

Gyventojai apie tai bus informuoti ir SPIS sistemoje, bei konsultuojant kreipiantis nurodytais kontaktai el. p. , tel. (8 5) 2664201 

Atsiprašome už laikinus nepatogumus!

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 116 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,