Mano GargždaiSekmadienį Gargždų miesto stadione „Banga“ stos į akistatą su Vilniaus „Žalgiriu“

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Nuotraukų koliažas/ organizatorių nuotr. Nuotraukų koliažas/ organizatorių nuotr.

Tai jau bus antroji gargždiškių ir vilniečių dvikova šiame sezone. Pirmąją akistatą, kovo 11 dieną vykusią Vilniuje, po atkaklios kovos laimėjo „Žalgiris“. „Banga“ inirtingai priešinosi čempionams, tačiau gargždiškių padėtį gerokai apsunkino daug diskusijų sukėlęs P. Srėbaliaus pašalininmas 57 minutę. Nepaisant turėtos kiekybinės persvaros, pasiųsti kamuolį į vartus sostinės ekipai pavyko tik 84 minutę, kai pakėlus kampinį K. Kažukolovas tiksliai smūgiavo galva.

 

Sunkiai sezoną pradėję vilniečiai pastaruoju metu įsibėgėjo. Po pralaimėjimo „Šiauliams“ (0:1) ir lygiųjų su “Panevėžiu” (0:0) „Žalgiris“ pasiekė net tris pergales iš eilės – 1:0 palaužė „Hegelmann“ pasipriešinimą ir vienodu rezultatu 2:0 įveikė „Dainavą“ ir „Džiugą“.

„Banga“ paskutines dvejas rungtynes žaidė su čempionato lyderiais. Nors ir turėjo nemažai pavojingų progų, gargždiškiai 0:1 nusileido antroje pozicijoje esantiems „Šiauliams“ ir 0:2 pirmaujančiam „Panevėžiui“.

Patogiausias būdas lankytis „Bangos” rungtynėse – įsigyti abonementą 2023 metų sezonui. Tai padaryti galite TICKET MARKET svetainėje – ČIA.

Taip pat TICKET MARKET svetainėje galite įsigyti bilietus ir tik į šias konkrečias rungtynes – ČIA.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 91 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,