Mano GargždaiLRT pristato nemokamą filmų ir serialų platformą: kokybišką turinį rasite LRT EPIKA

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
J. Stacevičiaus nuotr. J. Stacevičiaus nuotr.

Nemokamas kokybiškas turinys, platus žanrų spektras ir specialiai atrinkti filmai ir serialai – visa tai nuo šiol rasite LRT EPIKA. Nauja LRT platforma skirta visiems, kurie pasigenda legalaus lengvai pasiekiamo turinio vienoje vietoje.

 

Kokybiški ir kruopščiai atrinkti filmai nuo dabar – ne tik televizijos eteryje: naujoje turinio platformoje LRT EPIKA žiūrovai galės rasti tikrą žanrų įvairovę, todėl mėgstamą filmą ar serialą čia atrasti galės kiekvienas. Jau nuo šiandien į platformą prisijungę vartotojai galės rasti beveik 900 filmų ir daugiau nei 600 serialų serijų, kurie bus atnaujinami kas savaitę. 

„Sekame tendencijas ir pastebime, jog vaizdo turinio vartojimas internete vis labiau auga – ypač filmų ir serialų, vadinamojo lėto turinio. Vienas iš naujojoje LRT strategijoje iškeltų tikslų – kurti prasmingo laisvalaikio turinį, todėl norime atverti LRT turinį naujiems žiūrėjimo būdams, pasiūlyti geriausią nacionalinio transliuotojo turinį skaitmeninėje platformoje ir kokybišką pramogą viename.

LRT EPIKA vartotojai ras specialų tik šiai platformai skirtą turinį – nuo festivaliuose apdovanotų kino filmų iki unikalaus turinio, pavyzdžiui, lietuviško kino aukso fondo, ar televizijos ekranuose iki šiol nerodytų serialų. Kokybišką turinį visiems LRT kanalams atrenkame kiekvieną dieną, todėl nusprendėme surinkti viską į vieną vietą patogiam žiūrėjimui. Viską pritaikėme Lietuvos auditorijai, todėl vartotojai galės žiūrėti ne tik legalų, bet ir kokybiškai išverstą ir įgarsintą turinį“, – apie platformos startą teigia LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

Atrenkant LRT žiūrovams patrauklų turinį į platformą pateko ir įtemptos dramos, ir komedijos šeimai. Čia rasite ir LRT žiūrovų jau pamėgtą plataus spektro dokumentiką – nuo gamtos pažinimo ir istorinių asmenybių iki karo dokumentikos. Ieškant serialų, buvo atsižvelgta ir į LRT žiūrovų jau pamėgtus pasakojimus, kuriuos nuo šiol bus galima pamatyti vienu prisėdimu, bet ir ieškota naujų patrauklių istorijų, kurių žiūrovai dar nespėjo išvysti – dabar viską bus galima rasti vienoje vietoje ir lietuviškai.

Kuriant LRT EPIKA daug dėmesio skirta platformos funkcionalumui, paprastumui, todėl visas turinys bus suskirstytas žanrais ir subžanrais. Vartotojai galės susikurti nemokamą paskyrą, kuri leis patogiau naudotis visais privalumais: pradėtą žiūrėti serialą galėsite tęsti kitame savo įrenginyje, be to, bet kuriame savo prietaise galėsite rasti išsaugotą mėgstamiausių filmų ar serialų sąrašą.

Pasiekti LRT EPIKA taip pat paprasta – ją rasite prisijungę adresu epika.lrt.lt. Jau netrukus bus pristatytos ir programėlės išmaniesiems prietaisams.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 259 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,