Mano GargždaiDvidešimtmečiui rajono gyventojui – įtarimai dėl narkotinėmis medžiagomis „papildyto“ skysčio platinimo

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi policijos nuotr. Asociatyvi policijos nuotr.

Klaipėdos rajono PK pareigūnai pradėjo tyrimą dėl galimo elektroninėms cigaretėms skirto, įtariama narkotinėmis medžiagomis „papildyto“ skysčio platinimo

 

Klaipėdos rajono PK pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu (pagal LR BK 260 str.). Įtarimai pareikšti 2003 m. gimusiam vyrui.

2023-05-09 ryte, policijos pareigūnas, Gargžduose pastebėjo tris nepilnamečius, kurių elgesys sukėlė įtarimų. Patikrinus įtarimų sukėlusius asmenis – pas du iš jų rasta pora elektroninių cigarečių, pora buteliukų su joms pildyti skirtu skysčiu ir augalinės kilmės, galimai narkotinės medžiagos. Tą pačią dieną, taip pat Gargžduose, dar vieno nepilnamečio gyvenamojoje vietoje, pareigūnai rado apie 30 įvairaus dydžio buteliukų su elektroninėms cigaretėms pildyti skirtu skysčiu. Tą pačią dieną pareigūnai apsilankė ir 2003 m. gimusio vyro namuose Klaipėdos rajone. Čia buvo rasta dar daugiau nei 150 buteliukų su elektroninėms cigaretėms skirtu skysčiu. Įtariant, kad rastuose skysčiuose gali būti ir narkotinių ar psichotropinių medžiagų, jie perduoti ekspertams ištirti.

2003 m. gimusiam vyrui pareikšti įtarimai dėl galimo neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu (pagal LR BK 260 str.). Įtariamajam skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 136 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,