Mano GargždaiPlaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu: ką turėtumėte žinoti?

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Unsplash.com nuotr. Asociatyvi Unsplash.com nuotr.

Aksominio švelnumo, erzinančių plaukelių neturinti, sveika kūno oda yra tai, kuo džiaugiasi tie, kurie nusprendžia atlikti plaukų šalinimo lazeriu procedūrą. Tad ne veltui plaukų šalinimas lazeriu savo populiarumu lenkia daugelį estetinės medicinos procedūrų.

 

Žinoma, augant susidomėjimui šia procedūra, lazerinės technologijos nesnaudžia ir siūlo priimti pačius efektyviausius, geriausius rezultatus suteikiančius sprendimus. Vienas iš jų – plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu. Kuo ši lazerinė technologija išsiskiria iš kitų? Kokie Aleksandrito lazerio privalumai? O galbūt yra ir trūkumų? Atsakysime į šiuos ir kitus svarbius klausimus, kylančius tiems, kurie planuoja atlikti plaukų šalinimo lazeriu procedūrą ir vis dar svarsto, kokį lazerį pasirinkti.

 

Kaip veikia Aleksandrito lazeris?

Ne paslaptis, kad lazerinės plaukų šalinimo procedūros – itin populiarios. Ir nors šios procedūros gali būti atliekamos su skirtingais lazeriais, tačiau vienu efektyviausiu yra laikomas Aleksandrito lazeris, kurio veiksmingumas pasaulyje vertinamas daugiau nei 30 metų. Kuo Aleksandrito lazeris yra toks ypatingas? Visų pirma, ši lazerinė technologija tiek pagyrų pelno dėl saugaus bei efektyvaus veikimo. Reikia žinoti, kad Aleksandrito lazeris skleidžia didelės energijos šviesą per aleksandrito kristalą. Kai šviesa pereina per kristalą, susidaro 755 nm ilgio šviesos spindulys. Lazerio šviesai pasiekus plaukeliuose esantį pigmentą vos per 3 ms spinduliai paverčiami šiluma, kuri sunaikina ląsteles, atsakingas už plauko folikulo augimą aktyvioje augimo stadijoje, bet nepažeidžia aplinkinių audinių.

Verta pastebėti, kad plaukų šalinimas lazeriu suteikia geriausius rezultatus, matomus jau po pirmos procedūros, kai yra atliekamas su moderniausiais Aleksandrito lazeriais – „GentleLase PRO“, „GentleMax PRO“, „GentleMax PRO PLUS“. Šie lazeriai ne tik veiksmingai pašalina nepageidaujamus plaukelius, bet ir dėka patentuotos šaldymo sistemos nesukelia jokio diskomforto bei skausmo, kas yra labai svarbu norint mėgautis tiek švelnia kūno oda, tiek lazerinėmis procedūromis.

 

Esminiai Aleksandrito lazerio pranašumai

Akcentuojama, kad plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu išsiskiria tam tikrais pranašumais. Vienas svarbiausių yra tas, jog šis lazeris laikomas efektyviausiu lazeriu skirtu naudoti visų tipų plaukams ir odai. Taip pat pažymėtini ir šie pranašumai:

 • Aleksandrito lazeris pripažįstamas kaip tinkamiausias šalinant plaukelius nuo didelių odos plotų, nes savo darbą atlieka greitai ir dažnu atveju prireikia mažiau procedūrų. Todėl žmonėms, norintiems pašalinti nepageidaujamus plaukelius nuo kojų, krūtinės, nugaros yra rekomenduojamas būtent Aleksandrito lazeris.
 • Lyginant su kitais lazeriais, Aleksandrito lazeris efektyviau veikia plauko melaniną, todėl iki norimo rezultato reikia mažiau procedūrų. Priklausomai nuo odos spalvos ir plaukelių tipo dažniausiai kursą sudaro 6–8 procedūros.
 • Plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu stebina labai greitai matomais rezultatais. Dažnu atveju jau po pirmosios procedūros galima pastebėti akivaizdžius pokyčius – sumažėja nepageidaujamų plaukelių, pagerėja odos būklė, plaukeliai auga kur kas lėčiau.

Svarbu pastebėti, kad nors naujausi Aleksandrito lazeriai veiksmingai bei saugiai veikia tiek šviesesnę, tiek tamsesnę odą ir tiek tamsesnius, tiek šviesesnius kūno plaukelius, tačiau pažymėtina, kad geriausias kandidatas plaukų šalinimo Aleksandrito lazeriu procedūrai yra žmogus, turintis šviesią neįdegusią odą ir tamsius plaukus.

 

Kam rekomenduojamas Aleksandrito lazeris?

Pastebėta, kad kuo tamsesnis bei storesnis plaukas ir šviesesnė aplinkinė oda, tuo pasiekiami efektyvesni plaukų šalinimo Aleksandrito lazeriu rezultatai. Tačiau reikia atkreipti dėmesį ir į tai, kad ši lazerinė technologija rekomenduojama tiek moterims, tiek vyrams, kurie:

 • Nori kasdien jausti daugiau komforto ir pamiršti visus kasdienius plaukelių skutimosi rūpesčius.
 • Ieško saugaus, efektyvaus ir ilgalaikio veido bei kūno plaukų šalinimo būdo.
 • Nori veiksmingai išspręsti įaugusių plaukelių problemą.
 • Siekia, kad oda būtų švelni, lygi, be skausmingų spuogelių, pūlinukų ar žaizdelių.

 

Kam nerekomenduojamas Aleksandrito lazeris?

Reikia žinoti, kad taip pat yra tam tikrų žmonių, kuriems nerekomenduojamas plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu:

 • Plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu netinkamas tiems, kurie turi labai šviesius, raudonus ar baltus kūno plaukelius. Verta pastebėti, kad tokio tipo plaukelių veiksmingai neveikia nei viena lazerinė technologija.
 • Plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu neatliekamas tiems, kurie vartoja antibiotikus ar serga tam tikromis odos ligomis. Apie vartojamus vaistus ar odos ligas svarbu informuoti procedūrą atliekantį specialistą.
 • Nors nėra įrodyta, kad Aleksandrito lazeris neigiamai veikia nėščiąsias, tačiau ši procedūra nėščioms moterims nėra atliekama.

 

Kaip elgtis prieš ir po procedūros?

Labai svarbu žinoti ir tai, kad Aleksandrito lazerio efektyvumas priklauso nuo to, kaip yra elgiamasi prieš ir po procedūros. Pabrėžiama, kad prieš kiekvieną procedūrą oda neturi būti veikiama stiprios UV spinduliuotės. Intensyvių saulės vonių ir soliariumų derėtų vengti likus maždaug 4 savaitėms iki gydymo. Taip elgtis privalu, nes esant stipriai įdegusiai odai Aleksandrito lazeris nepasiekia plaukų folikulų, o šildo viršutinius odos sluoksnius. Tad tai gali įtakoti neveiksmingus rezultatus ar net odos nudegimus. Taip pat maždaug 4 savaites iki procedūros nerekomenduojama:

 • Naudotis epiliatoriumi, vaškuoti ir pešioti plaukelių.
 • Reikėtų vengti baliklių ir depiliacinių kremų.
 • Iki procedūros likus 12–24 valandoms svarbu nuskusti kūno vietą, kuri bus veikiama lazerio. Atliekant veido procedūrą, veido oda turi būti kruopščiai nuvalyta.

Akcentuotina, kad nors naujausi Aleksandrito lazeriai turi patentuotą šaldymo sistemą, kurios dėka oda yra apsaugota ir nuraminta, tačiau po procedūros gali atsirasti odos paraudimas, kuris dažniausiai išnyksta po vienos ar dviejų dienų. Taip pat reikia nepamiršti, kad po procedūros rekomenduojama maždaug 4 savaites vengti deginimosi saulėje ir soliariume, o atviras kūno vietas svarbu tepti kremu su SPF 50 apsauga.

 

Ar liksite patenkinti?

Net ir žinant visus Aleksandrito lazerio privalumus dažniausiai užduodamas klausimas išlieka: ar liksiu patenkintas rezultatais? Verta pastebėti, kad plaukų šalinimo Aleksandrito lazeriu rezultatai yra įspūdingi ir daugeliu atvejų netgi labai patenkinami.

Atlikus specialistų paskirtą procedūrų kursą, galima džiaugti lygia, nepageidaujamų plaukelių neturinčia kūno oda išties ilgą laiką. Be to, oda tampa ne tik glotni, bet ir sveika, nes nebėra nuolat dirginama kitų skutimosi priemonių. Tad akivaizdūs pokyčiai ir akivaizdžiai geresnė savijauta yra tai, ko galima tikėtis pašalinus plaukelius Aleksandrito lazeriu.

 

 

Reklama.

Dėmesio! Kalba netaisyta. Redakcija už pateiktą informaciją neatsako.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 262 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,