Mano GargždaiPrasidėjo vasaros iššūkis „KELIAUK IR PASPIRTUKĄ GAUK“

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Organizatorių iliustr. Organizatorių iliustr.

Penkios Vakarų Lietuvos savivaldybės – Plungės, Mažeikių, Telšių, Kretingos ir Klaipėdos rajonų – kviečia į naują vasaros iššūkį! Tikslas – pažinti mūsų kraštą, prizas – ELEKTRINIS PASPIRTUKAS!

 

Viskas labai paprasta: tereikia ūpo keliauti, aplankyti penkiolika įdomių vietų ir surinkti taip pat penkiolika lipdukų. Taigi – tik tiek, ir jūs jau turite galimybę laimėti ELEKTRINĮ PASPIRTUKĄ!

Kaip ir minėjome, šis iššūkis pakvies jūs į penkiolika savitų, įdomių, apie mūsų krašto išskirtinumą ir istoriją bylojančių vietų. Visose penkiose savivaldybėse jūsų lauks po tris lankytinus objektus. Visi jie – vienas už kitą įdomesni.

Pirmiausiai – apie tai, ką siūlo Plungės turizmo informacijos centras. Jo sąraše: menais, kultūra ir istorija besidominčiuosius įkvėpsiantis Žemaičių dailės muziejus, su Žemaitijos nacionaliniu parku ir Platelių krašto istorija supažindinsianti Platelių lankytojų centro ekspozicija, ir pajudėti bei gryname ore atsipalaiduoti leisiantis Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parkas.

Telšių rajono savivaldybėje jūsų lauks Žemaičių muziejus „Alka“ ir jo pasiūlymai: mūsų regiono istorinę savastį atskleidžiantis Žemaičių kaimo muziejus, išskirtinai įdomi Sakralinio paveldo ekspozicijoje ir gardų vizitą dovanosiantys „Sūrio „Džiugas“ namai“.

Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centras taip pat turi ką parodyti. Tai – šimtmečius menanti Renavo dvaro sodyba, šio krašto istoriją pasakojantis Mažeikių muziejus ir unikaliais eksponatais sužavėsiantis Viekšnių vaistinės muziejus.

Į šį iššūkį įsitraukęs Kretingos rajono turizmo informacijos centras taip pat kviečia į tris objektus: susipažinti su Salantų regioninio parko lankytojų centru, pabuvoti tekstilės kultūrinį paveldą saugojančiame amatų centre „Tekstilės kelias“ ir pažvelgti į archeologijos, etnografijos ir istorijos lobynus, kuriuos saugo Kretingos muziejus.

Arčiau jūros esantis Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras siūlo šio krašto išskirtinumą atskleisiančius objektus: Pajūrio regioninio parko lankytojų centrą, garsaus laivadirbio J. Gižo etnografinę sodybą ir iš arčiau gyvūnijos pasaulį pažinti leisiantį Klaipėdos zoologijos sodą.

Taigi, vasara startuoja, sąrašas paruoštas, laikas kelionėms! Juolab kad jos žada ne tik puikius įspūdžius, bet ir galimybę tapti puikaus prizo laimėtoju.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 98 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,