Mano Gargždai„GP-Taškas“ iškovojo dramatišką pergalę

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Mato Bieliausko nuotrauka. Mato Bieliausko nuotrauka.

„Gargždų Pramogos-Taškas“ pirmąjį LFF III lygos pirmenybių ratą užbaigė dramatiška pergale paskutinę rungtynių minutę.

FK „Kuršiai“ – „GP-Taškas“ 2-3 (1-1)

Įvarčiai: 21' G.Ratkus(1-0), 31' K.Rokas(1-1), 50' N.Jurkaitis 11m. (2-1). 55' M.Jonelys(2-2), 90' S.Kovšovas(2-3)

„GP-Taškas“ sudėtis: R.Uosis, G.Ratkus, An.Bačanskis, V.Alėjevas, D.Afonso, E.Bračkus, M.Jonelys, R.Repšys, R.Malakauskas, S.Kovšovas ir R.Domarkas. Atsargoje: R.Vitkus

 

Karštą ir tvankų sekmadienio vakarą gargždiškiai į rungtynes išvyko vos su vienu atsarginiu žaidėju. Pirmieji progą pasižymėti rungtynėse jau 8 minutę turėjo gargždiškiai, tačiau R.Vitkus smūgiavo labai nestipriai ir varžovų vartininkas nesunkiai pagavo kamuolį. 21 minutę M.Jonelys nuo kampinio pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, kurioje G.Ratkus puikiu smūgiu galva išvedė komandą į priekį. Po dešimties minučių varžovų žaidėjas K.Rokas įspūdingu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų nepaliko jokių vilčių jo atremti R.Uosiui ir rungtynėse atstatė lygybę 1-1.

Vos prasidėjus antram kėliniui, neužtikrintai sužaidė gynėjai, o į pagalbą parskubėjęs R.Domarkas baudos aikštelėje neleistinai pargriovė varžovų žaidėją, skirtą 11 metrų baudinį tiksliai realizavo N.Jurkaitis ir išvedė „Kuršių“ komandą į priekį 2-1. Netrukus varžovai persvarą galėjo ir padidinti, tačiau iš kelių metrų smūgiavo labai netiksliai. 55 minutę M.Jonelys baudos smūgiu iš maždaug 20 metrų darkart išlygino rezultatą, pasiųsdamas kamuolį į tolimąjį vartų kampą 2-2. Per likusį rungtynių laiką pasižymėti galėjo tiek viena, tiek kita komanda, tačiau karščio išsekinti žaidėjai buvo netikslūs. Arčiau sėkmės visgi buvo „taškiečiai“. 80 minutę, po dar vieno kampinio, G.Ratkus vėl galva smūgiavo į vartus, tačiau nuo įvarčio šeimininkus išgelbėjo žaidėjas, atmušdamas kamuolį nuo vartų linijos. Po kelių minučių atakos smaigalyje atsidūrė R.Vitkus, tačiau kamuolys atsitrenkė į vartų skersinį. Paskutinę rungtynių minutę R.Malakauskas surado jėgų, prasiveržęs dešiniuoju kraštu atliko perdavimą į baudos aikštelę įsiveržusiam S.Kovšovui, kuris iš kelių metrų pasiuntė kamuolį į varžovų vartus 3-2.

Pirmajame pirmenybių rate gargždiškiai iškovojo 6 pergales ir patyrė 4 pralaimėjimus. Surinkę 18 taškų turnyro lentelėje užimą 2-ąją vietą, tačiau mažiau rungtynių sužaidę keli varžovai turi galimybę juos keliomis pozicijomis nustumti žemiau.

 

1. KKT (Kretinga) 9 rungt. 22 taškai

2. Gargždų Pramogos-Taškas 10 rungt. 18 taškų

3. Jambo (Klaipėda) 9 rungt. 17 taškų

4. Baltai (Klaipėda) 10 rungt. 17 taškų

5. Babrungas-2 (Plungė) 9 rungt. 16 taškų

6. FK Rosa (Klaipėda) 8 rungt. 15 taškų

7. Sarema (Klaipėda) 9 rungt. 14 taškų

8. Klarksonas-Plikiai 9 rungt. 14 taškų

9. Olimpo SC (Mažeikiai) 9 rungt. 6 taškai

10. Kuršiai (Klaipėda) 10 rungt. 4 taškai

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 157 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,