Mano GargždaiReidų metu rajono aplinkosaugininkai rado draudžiamų įrankių ir naminės degtinės

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
AAD nuotr. AAD nuotr.

Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos skyriaus pareigūnai šventinį, Joninių savaitgalį, vykdė reidus Drevernoje, Klaipėdos rajone. Sodybose rasta daugiau nei dvi dešimtys draudžiamų įrankių ir galimai 18 litrų naminės degtinės.  

 

Aplinkosaugininkams atlikus patikrinimą, nustatyta, kad asmuo, sodyboje Drevernoje laikė 4 statomus tinklus, 3 tinklinius ekranus bei 2 didesnio išmatavimo bučiukus. Atliekant ūkinių patalpų apžiūrą rasta plastikinių talpų, kuriuose buvo skaidrus skystis, turintis galimai naminės degtinės kvapą. Apie radinį informuota policija, pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tinklų laikymą asmeniui gresia bauda iki 200 eurų. Paimti draudžiami įrankiai. 

Tęsiant reidą Drevernoje pastebėtas ne kartą už brakonieriavimą baustas asmuo. Pareigūnams pateikus tarnybinius pažymėjimus ir pareikalavus patekti į ūkines patalpas, asmuo nepakluso teisėtiems aplinkos apsaugos pareigūnų reikalavimams ir pasišalino. Aplinkosaugininkai asmenį sulaikė, jam buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas už trukdymą vykdyti valstybinę aplinkos apsaugos kontrolę. Už šį pažeidimą jam gresia bauda – nuo 80 iki 780 eurų. 

Pareigūnams atlikus patikrinimą dar vienoje sodyboje Klaipėdos rajone, rasta 19 vnt. statomų tinklų, iš kurių 18 buvo nauji. Asmeniui gresia bauda iki 200 eurų. Taip pat paimti ir sodyboje rasti statomi tinklai. 

„Mūsų pareigūnai nuolat atlieka reidus įvairiose vietovėse, skiriame ypatingą dėmesį patikrinimams, tam, kad sustabdytume galimus aplinkosauginius pažeidimus“, – sako Gyvosios gamtos apsaugos departamento direktorė Mantė Ramanauskienė. 

Apie aplinkos apsaugos pažeidimus galite pranešti skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112.  

Kilus klausimų, Aplinkos apsaugos departamento specialistai jus pakonsultuos telefonu 8 700 02022 arba el. paštu    

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 229 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,