Mano GargždaiLiepos 6-ąją kviečiame burtis Tautiškai giesmei ir dalintis giedojimo akimirkomis

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr. Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr.

Valstybinę Mindaugo karūnavimo dieną visą šalį lydės Tautiškos giesmės skambesys. Ja kviečiame apjuosti ir Klaipėdos rajoną.

 

„Liepos 6-oji – tai diena, kuri sutelkia lietuvius, skatina jų bendruomeniškumą, puoselėja vertybes, pilietiškumą, meilę savam kraštui. Didžiuojamės gimę lietuviais ne tik valstybinių švenčių, bet ir kitomis dienomis, tačiau šią ypatingą dieną vienybė – ypač svarbi. Juk Tautiška giesmė yra mus visus jungianti gija. Tad nesvarbu, ar Lietuvos himną giedate su šeima, ar kartu su bendruomene, galbūt savo miestelio aikštėje, užsienyje, o gal kalno viršūnėje, – pasidalinkite šiomis akimirkomis. Tegul Tautiška giesmė skamba ne tik per visą rajoną, bet ir visur, kur tik yra Klaipėdos rajono gyventojų“, – sako vicemerė Violeta Riaukienė.  

Liepos 6-ąją, 21 val., aukštai iškėlę Lietuvos valstybės vėliavas savo kiemuose, bendruomenėse, seniūnijose ar bet kuriame pasaulio kampelyje, burkitės gražiai tradicijai. Jos minėjimo akimirkas kviečiame fiksuoti, o nuotraukomis, kuriose Klaipėdos rajono gyventojai gieda Lietuvos himną, pasidalinsime su visais.

Liepos 6-osios dienos minėjimo momentus siųskite el. p. .

 

Užsakymo Nr. SAV-2023-06-30

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 163 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,