Mano GargždaiGargžduose sulaikyti didelio narkotinių medžiagų kiekio disponavimu įtariami asmenys

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)
Klaipėdos apskrities VPK nuotr. Klaipėdos apskrities VPK nuotr.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (KPONTV) pareigūnai su įkalčiais sulaikė du asmenis, kurie įtariama neteisėtai disponavo dideliu narkotinių (psichotropinių) medžiagų kiekiu.

 

Ikiteisminis tyrimas pradėtas, gavus informacijos apie niekur nedirbančio 40 m. Klaipėdos rajono gyventojo galimai vykdomą kvaišalų platinimą.

Šis asmuo – anksčiau ne kartą teistas už vagystes, turto sunaikinimą ar sugadinimą bei neteisėtą disponavimą narkotinėmis (psichotropinėmis) medžiagomis. Paskutinį kartą dėl neteisėto narkotinių (psichotropinių) medžiagų platinimo jis nuteistas 3 m. 4 mėn. laisvės atėmimo bausme. Teismo nuosprendis įsiteisėjo 2023 m. birželio mėn.

2023 m. birželio mėn. pabaigoje Gargžduose, J. Basanavičiaus g., KPONTV pareigūnai sulaikė minėtą vyriškį ir kartu vykusią, prie nusikalstamos veikos įtariama prisidėjusią, 31 m., anksčiau už vagystę teistą, niekur nedirbančią, jo šeimos narę.

Tęsdami tyrimo veiksmus, pareigūnai moters vairuotame automobilyje rado, kaip manoma, didelį kiekį (apie 1 kg) fentanilių grupei priklausančios narkotinės (psichotropinės) medžiagos. Net ir nedideli kiekiai šių, itin stiprių, kvaišalų yra pavojingi juos vartojančių asmenų sveikatai ar gyvybei, nes galimi perdozavimai bei stiprūs organizmo apnuodijimai.

Tą pačią dieną atliktos kratos sulaikytųjų gyvenamojoje vietoje metu rasta, kaip įtariama, narkotinių (psichotropinių) medžiagų, elektroninės svarstyklės, du šaunamieji ginklai su šoviniais bei elektrošokas.
Abu įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę, vėliau vyriškiui paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas trims mėnesiams. 31 m. įtariamajai paskirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti, dokumentų paėmimas bei įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius (ONKTS).

Už neteisėtą disponavimą labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu numatytas laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 130 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,