Mano Gargždai„Gargždų“ ekipa kitą sezoną rungtyniaus Klaipėdoje

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
LKL nuotr. LKL nuotr.

Antrąjį sezoną „Betsafe-LKL“ pasitinkantis Gargždų klubas keičia savo namų areną: kitą sezoną rungtyniaus Klaipėdos „Švyturio“ arenoje. Liepos 27-ąją, LKL Valdyba patvirtino, kad vykstant naujos arenos statyboms Gargžduose šio miesto klubas gali rungtyniauti Klaipėdoje.

 

„Persikėlimas į Klaipėdą yra mūsų klubo žingsnis į priekį, mes keliaujame link savo naujųjų namų Gargžduose. Mūsų tikslas ir praėjusį sezoną buvo rungtyniauti Klaipėdoje, tačiau nepavyko suderinti visų formalumų, kuriuos išsprendėme šio sezono metu. „Švyturio“ areną pasiekti gargždiškiams, Klaipėdos rajono gyventojams yra žymiai paprasčiau nei Palangą. Nuolat kursuojantis viešasis transportas, kur kas trumpesnis atstumas keliaujant automobiliu, manau tik paskatins krepšinio mėgėjus atvykti ir palaikyti mūsų komandos“, – persikėlimu į „Švyturio“ areną džiaugiasi klubo savininkas Ovidijus Jakubaitis.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 176 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,