Mano GargždaiVasariška edukacinė programa vaikams ir šeimai kviečia pasinerti į žaismingą ritmų pasaulį

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
N. Jankausko nuotr. N. Jankausko nuotr.

Publikos pageidavimu į Klaipėdos koncertų salės (KKS) sceną sugrįžta mažųjų klausytojų itin pamėgtas edukacinis muzikinis–teatrinis projektas vaikams ir šeimai „Ritmo žaidimai V: šventės“.Klausytojai bus įsupti į siautulingą koncertą, kuriame jie ne tik klausysis muzikos, bet ir patys taps aktyviais dalyviais. Įtraukiančią programą rengia aktoriai Rugilė Latvėnaitė, Donatas Stakėnas ir perkusininkas Jotvilas Švirinas. Į koncertą publika kviečiama rugpjūčio 2 dieną 11.30 ir 18.30 valandomis.

 

Taigi, „Ritmo žaidimams penkeri! Rimtas jubiliejus, dėl to ritmo fanatikai yra nusiteikę rimtai švęsti. Šį kartą torto, žvakučių ir gimtadienio dainos nepakaks. Norėsis švęsti visais įmanomais būdais“, – pasakoja R. Latvėnaitė. Kartu su klausytojais aktoriai apžvelgs įvairias šventes: pradedant gimtadieniu su gražiausiais norais ir baigiant viso pasaulio šventėmis, kuriose skamba ryški muzika, eisenas lydi šokiai.

Kaip gimtadienius švenčia Rio karnavale? Kas būtų, jeigu gimtumei per Kalėdas? Ar Velykų zuikiai, švęsdami gimtadienius, gauna dovanų kiaušinių? Šiuos ir dar keistesnius klausimus nagrinėsime penktojoje Ritmo žaidimų“ programoje ir visi kartu kursime savo svajonių gimtadienio šventę, – atskleidžia R. Latvėnaitė.

Pasak aktoriaus D. Stakėno, „Ritmo žaidimų programa yra įvairi nuo džiaugsmo, šurmulio iki susikaupimo akimirkų bei ištempti ausis priverčiančių kūrinių. „Būtent dėl tokios plačios gamos šis edukacinis koncertas yra patrauklus visiems šeimos nariams, skirtingų amžiaus grupių klausytojams. Smagiai laiką leidžiame tiek su pačiais mažiausiais vaikais, tiek su juos atlydėjusiais seneliais. Visų paslapčių neatskleisiu, bet koncerto pabaigoje laukia išties įspūdingas programos finalas, – intriguoja D. Stakėnas.

Į spalvingą ir įkvepian „Ritmo žaidimų V: švenčių“ koncertą klausytojai kviečiami rugpjūčio 2 d. 11.30 ir 18.30 val. KKS I aukšto fojė.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 170 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,