Mano GargždaiĮrenginių priežiūra vienose rankose: „Tele2“ salonuose ekspertai telefonus išvalys nuo virusų ar atkurs pamirštus slaptažodžius

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Įmonės iliustr. Įmonės iliustr.

Ar žinojote, kad „Tele2 salonuose galite ne tik pasikonsultuoti visais rūpimais klausimais, bet ir pasinaudoti kitomis įrenginių priežiūros paslaugomis? Čia dirbantys ekspertai naudojimui gali paruošti naują įrenginį,išvalyti jau naudojamą telefoną nuo virusų, atnaujinti programinę įrangą ar suteikti kitas su sklandžiu įrenginių naudojimu susijusias paslaugas.

 

Paslaugos atliekamos „Tele2 salonuose visoje Lietuvoje. Jų sąrašą galite rasti paspaudę ČIA.

Už nedidelį mokestį mobiliojo operatoriaus salonuose suteikiamos pačios įvairiausios su jūsų įrenginiais susijusios paslaugos. Pradedant asmenine konsultacija išmaniųjų įrenginių, paskyrų ir kitų paslaugų klausimais ir baigiant programinės įrangos atnaujinimu.

Tam, kad nusipirkus naują telefoną nereikėtų sukti galvos, kaip persikelti duomenis iš senojo įrenginio į naują, „Tele2“ salono konsultantai visus reikiamusžingsnius atliks vos per kelias minutes – išėję iš salono iškart galėsite pradėti naudotis naujuoju pirkiniu.

Lygiai taip pat ir nusipirkus naują išmanųjį laikrodį – visus su reikalingais nustatymais susijusius rūpesčius išspręs „Tele2“ ekspertassusies jį su išmaniuoju telefonu ir parodys, kaip teisingai sekti sveikatos rodiklius.

Tele2 dirbantys ekspertai salone klientų patogumui gali paruošti naują įrenginį naudojimui, sukurti vartotojo paskyras, atkurti ar sukurti slaptažodžius, atsiųsti ir įdiegti reikiamas programėles, netgi padėti su reklaminių pranešimų valdymu. Taip pat perkelti telefone esančius duomenis ir išsaugoti juos debesijoje, laikmenoje ar kitame įrenginyje priklausomai nuo to, kokiais prietaisais naudojatės.

Salonuose taip pat teikiamos ir „Smart Master“ paslaugos, yra įrengtos ir naujų įrenginių išbandymo zonos.  

 

Reklama.

Dėmesio! Kalba netaisyta. Redakcija už pateiktą informaciją neatsako.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 133 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,