Mano GargždaiPaskutinį festivalį „Karklė“ ketino išlydėti su narkotikais: pradėtos septynios baudžiamosios bylos

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Freepik.com nuotr. Asociatyvi Freepik.com nuotr.

Savaitgalį pajūryje vykusio festivalio „Karklė“ metu policijos pareigūnai turėjo nemažai darbo. Pradėti net septyni tyrimai dėl disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

 

Šeštadienį, apie 8.40 val., renginio apsaugos poste, apsaugos darbuotojas daiktų apžiūros metu pas 2001 m. gim. vaikiną, kelioniniame krepšyje, rado plastikinį indelį, kuriame buvo 8 vnt. folijos lankstinukų su žalios spalvos, augalinės kilmės, specifinio kvapo, įtariama narkotine medžiaga. 2001 m. gim. Vaikinas buvo sulaikytas ir pristatytas į Klaipėdos rajono policijos komisariatą. Pradėtas tyrimas pagal LR BK 259 str.

Popiet, apie 13.20 val., taip pat festivalio apsaugos poste apsaugos darbuotojas daiktų apžiūros metu pas 1995 m. gim. vyrą, kelnių kišenėje, rado plastikinį indelį, kurio viduje buvo permatomas polietileninis maišelis su baltos spalvos, biria galimai narkotine medžiaga. Pradėtas tyrimas pagal LR BK 259 str.

Apie 15.30 val., renginio metu, pareigūnams patruliuojant su tarnybiniu šunimi Naruto, palapinių teritorijoje, tarnybinis šuo rado įtariama narkotinių medžiagų.

Vakarop, apie 19 val., apsaugos darbuotoja patikrinimo metu pas 2002 m. gim. merginą rado dėžutę, kurioje buvo 2 žalios spalvos tabletės, kaip įtariama narkotinės medžiagos. Taip pat rastos dvi suktinės. Mergina buvo sulaikyta, pradėtas tyrimas pagal LR BK 259 str.

Veiksmo netrūko ir automobilių parkavimo aikštelėje. Apie 21.25 val., Klaipėdos apskr. VPK Viešosios tvarkos tarnybos pareigūnai pas 1991 m. gim. vyrą, rado folijos lankstinuką, kuriame buvo baltos spalvos milteliai, galimai narkotinė medžiaga. Asmuo buvo sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 259 str. Apie 22.37 val., taip pat automobilių parkavimo aikštelėje, buvo pastebėta, kad 1995 m. gim. vyras, įtariama numetė mažą plastikinį maišelį su baltos spalvos milteliais, galimai narkotine medžiaga. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 259 str.

Pieš vidurnaktį, apie 23.55 val., renginio dalyvių patikros poste pas 1992 m. gim. vyrą rastos dvi dėžutės, kurių vienoje buvo plastikinis maišelis su dvidešimt raudonos spalvos tablečių. Kitoje dėžutėje buvo plastikinis maišelis su rudos spalvos medžiaga. Pradėtas tyrimas pagal LR BK 259 str.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 145 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,