Mano GargždaiKlaipėdos apskrities pareigūnai įspėja – sukčiai naudojasi būsto nuomai ieškančiųjų patiklumu

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos AVPK nuotr. Klaipėdos AVPK nuotr.

Vakar, rugpjūčio 30 d., į Klaipėdos m. PK kreipėsi 2000 m. gimęs vyras, kuris nurodė, kad 2023-08-01, pagal skelbimą internete ketindamas išsinuomoti butą, į nurodytą sąskaitą pervedė depozitą – 330 eurų, tačiau sutartu laiku butas išnuomotas nebuvo, susisiekti su jį neva nuomojusiu asmeniu nepavyksta.

 

Ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo pradėję Klaipėdos apskrities VPK pareigūnai įspėja, kad ieškoti būsto nuomai, ypač artėjant mokslo metams, kai studijuoti atvyksta daug studentų, reikia itin atidžiai, nes sukčiai greitai sugeba pasinaudoti žmonių patiklumu. Interneto portaluose, socialiniuose tinkluose skelbimus skelbiantys sukčiai – neva buto savininkai – neretai nurodo žemesnes nei esančios rinkoje kainas, susidomėjusiems aiškina, kad, šiuo metu yra neva išvykę ir apžiūrėti butą greitai yra  neįmanoma, o juo domisi daug žmonių, todėl avansą pervesti reikėtų nedelsiant, nes kažkas kitas tai gali padaryti greičiau. „Puikiu pasiūlymu“ susigundę patiklūs asmenys perveda nemažas sumas, o „nuomotojai“ po to iš karto dingsta.

Pareigūnai pataria – norintys saugiai ir patogiai apsigyventi, visų pirma turėtų susitikti su nuomotoju, apžiūrėti butą, įsitikinti, kad jis nuomojamas legaliai, sudaryti sutartį, ir tik tuomet mokėti už jį suderėtą sumą. Pravartu pasiskaityti ir komentarus apie nuomotojais ar pardavėjais prisistatančius asmenis.

Jei vis dėlto pakliuvote į sukčių pinkles, ar įtariate ketinimus sukčiauti – visada praneškite policijai bendruoju pagalbos telefonu 112 arba per www.epolicija.lt

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 221 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,