Mano GargždaiApie rudenį orai primins tik vėstančiomis naktimis: dienomis įšils net iki 26 laipsnių

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Astos Šatkienės nuotr. Astos Šatkienės nuotr.

Trečiadienio dieną orus Lietuvoje lems šaltasis atmosferos frontas, tad nusimato nepastoviai debesuoti, tačiau su dažnai pasirodančia saule, orai.

 

Pirmoje dienos pusėje šiauriniuose šalies rajonuose ištisinis debesų sluoksnis su savimi atneš vietomis trumpą, tačiau negausų lietų. Oro temperatūra kils iki 20–25 laipsnių šilumos.

Pučiant šiauriniam 6–11 m/s vėjui debesų masyvas iš šiaurinių rajonų slinks į pietus, antroje dienos pusėje apniaukdamas pietinę Lietuvos dalį, tačiau neilgam – link vakaro prognozuojamas giedras žvaigždėtas dangus.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, kaip ir ateinančią dieną, lietaus nenumatoma. Vėjas pūs iš šiaurės, šiaurės rytų, bus vidutinio, 3–8 m/s stiprumo. Esant mažai debesuotam dangui, oras sparčiau vės, tad ir naktis žada būti gaivesnė nei prieš tai buvusi – oro temperatūra nukris iki 6–11 laipsnių šilumos, o pajūryje, šilumai sklindant nuo vandens, tipiškai oro temperatūra nakties metu laikysis aukštesnė, iki 13 laipsnių. Dienos metu skirtingose šalies dalyse šils iki 18–23 laipsnių šilumos, tad nesimato švelni, sausa, ir vis dar vasariška diena.

Penktadienį Lietuvoje nelis, silpnas vėjas švelniai kedens plaukus. Naktį vės iki 7–12 laipsnių šilumos, pajūryje iki 14 laipsnių, tuo tarpu dienos metu termometro stulpeliai kils iki 20–25 laipsnių.

Kalbant apie savaitgalį, šeštadienį lietaus tikimybė nedidelė, o sekmadienis nusimato be lietaus. Vėjas bus silpnas, pamažu keis kryptį ir pūs iš pietų. Tiek šeštadienio, tiek sekmadienio naktimis oro temperatūra bus apie 9–15 laipsnių, pajūryje – iki 17 laipsnių šilumos, o dienos metu šils iki 26 laipsnių.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 186 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,