Mano GargždaiŠeštadienį Klaipėdoje vyks viena didžiausių švenčių automobilių gerbėjams

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Renginio organizatorės: Kristiana Lapinskaitė ir Evgenya Volkova Renginio organizatorės: Kristiana Lapinskaitė ir Evgenya Volkova

Jau šį savaitgalį – rugsėjo 9 dieną Klaipėdoje, Sportininkų rajone, automobilių stovėjimo aikštelėje, esančioje greta centrinio miesto stadiono, vyks renginys, skirtas visų amžiaus grupių automobilių gerbėjams. Su trenksmu debiutuoti ketinanti merginų komanda planuoja išties kitokį renginį, nei dauguma panašaus tipo susibūrimų.

 

Kviečia adrenalino mėgėjus

Kaip teigia viena iš organizatorių Kristiana Lapinskaitė: „Daugėjant galine ašimi varomų automobilių eismo įvykių, būtina suteikti progą menką patirtį turintiems vairuotojams papildomai susipažinti su automobilių valdymo subtilybėmis pasitelkiant autosportą. Gaila, jog dauguma vairuotojų elgiasi itin neatsakingai esant slidžiai kelio dangai, siekdami malonumo, kas neretai priveda prie skaudžių pasekmių. Tačiau, nukreipiant jaunatvišką veržlumą tinkama linkme, galime tikėtis ne tik avaringumo mažėjimo keliuose, bet ir išugdyti didesnį kiekį profesionalių lenktynininkų.“

Būtent šio renginio metu – išskirtinė galimybė visiems norintiems išvysti šonaslydžio šou, atliekamą profesionalių drifto sportininkų, susipažinti su viena stipriausių drifto komandų Lietuvoje – Style Matters. Profesionalai taip pat dalins patarimus visiems norintiems sužinoti daugiau apie automobilio valdymą, pakvies apžiūrėti sportinius bolidus bei patars – kodėl vertėtų užsiimti šia veikla profesionaliai, pamirštant pavojingą vairavimą gatvėse.

 

Teorija – nėra tai kas gali išgelbėti gyvybę?

Žinome, jog pradedantieji vairuotojai nesenai išlaikę vairavimo egzaminus, geba greitai spręsti netikėčiausias situacijas, tačiau kaip teigia organizatorė Evgenya Volkova: „Dažnai keliuose susiduriama su pavojais, kurių nuspėti neįmanoma, tačiau tinkamai pasiruošus – galima išgelbėti gyvybę.“

Renginio metu vyks speciali, parodomoji paramedikų programa, kviečianti visus norinčius suprasti, kaip paprasta išgelbėti gyvybę įvykus eismo įvykiui. Nemaža dalis žmonių pamatę avariją nežino, kaip pasielgti teisingai, taigi paramedikai pasiryžę pasidalinti svarbiausiomis žiniomis, ką galima ir ko griežtai negalima daryti norint padėti nesėkmės ištiktajam, nudegus nuo visiems automanams gerai pažįstamo aušinimo skysčio ir panašių situacijų.

 

Įvairovės svarba miestiečiams

BLEG komanda ketina debiutuoti sudomindami visas amžiaus grupes. Renginyje netruks veiksmo tiek mažiesiems, tiek ir senjorams. Numatyta išskirtinių bei retro automobilių paroda, sudominsianti net skeptiškiausius praeivius. Mažiesiems liūdėti neleis atrakcionai, o ir žadama staigmena – konkursai būtent žaislinių automobilių savininkams. Į pagrindinę Show-Off zoną ketina atvykti svečių iš visos Lietuvos, o renginio fonu rūpinsis vienas geriausių Klaipėdos didžėjų – Maut, bei sėkmingai laurus konkursuose skinanti modifikuotos audio aparatūros automobiliuose komanda – Memel Bass Crew.

 

Idėja kilo iš brangių ir skaudžių pamokų

Pagrindinės renginio organizatorės, Kristiana Lapinskaitė ir Evgenya Volkova, šį renginį sugalvojo ne atsitiktinai. Su švietėjiška idėja bei pasiremdamos skaudžiomis praeities klaidomis. Evgenyai teko patirti prarasto vairuotojo pažymėjimo dėl chuliganiško vairavimo kartėlį, tad ji užtikrinta – būtina patarti jaunimui, kaip to išvengti, kas dažnu atveju sukelia pavojų ne tik sau, tačiau ir kitiems. Kristiana – daugiametė šonaslydžio pilotė, savo karjeroje turėjusi ne tik pasiekimų, tačiau ir skaudžių avarijų.

„Jei tai įvyktų gatvėje, o greitis bei manevravimas ganėtinai panašus – baisu pagalvoti, mes turime saugumo įrangą sportiniuose automobiliuose, tačiau vairuojant tam neparuoštus automobilius – pasekmės būtų siaubingos“, – teigia K. Lapinskaitė.

Taigi sukaupusios ilgametę patirtį, subūrusios profesionalus, merginos užtikrina, jog renginys nepaliks abejingų, ir kviečia atvykti praleisti dieną turiningai.

Daugiau informacijos – Facebook renginyje – „BLEG Auto Judesys

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 114 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,