Mano GargždaiElektroniniai sukčiai vis įžūlėja: siekdami išvilioti duomenis, praneša apie melagingą įsiskolinimą

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Melagingas pranešimas Melagingas pranešimas

Lietuvoje pastebimas ženkliai išaugęs elektroninių nusikaltimų ir bandymų sukčiauti skaičius. Pastaruoju metu, sukčiai šalies gyventojams siunčia trumpąsias SMS žinutes, kuriose pranešama apie įsiskolinimą už suteiktas vandens tiekimo paslaugas. Tokio pobūdžio pranešimų šią savaitę sulaukė ir kai kurie AB „Klaipėdos vanduo“ bei kitų vandentvarkos įmonių klientai.

 

AB „Klaipėdos vanduo“ klientas informavo apie netaisyklinga lietuvių kalba parašytą jį pasiekusią SMS žinutę su tekstu: “[Vandens imone] Jusu saskaita uz vandeni vis dar yra isiskolinta, kad isvengtumete baudu. Prasome sumoketi nedelsiant per 24 (nuoroda į kenkėjišką tinklapį)”.

Informuojame, kad įmonė AB „Klaipėdos vanduo“ savo klientams tokio pobūdžio informacijos nesiuntė. Gyventojus raginame į šiuos pranešimus nereaguoti ir neatidaryti įtartinų interneto nuorodų, o paspaudus nuorodą, nedelsiant pasikeisti savo vartotojo prisijungimo duomenis.

Kilus klausimų, susisiekti su bendrovės Klientų aptarnavimo skyriaus specialistais kontaktais:  el. paštu: ir tel. (8 46) 220 220 taip pat socialiniame tinkle Facebook.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 216 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,