Mano GargždaiBūtina žinoti: kas ir kaip rajone gali įrengti eismo reguliavimo priemones

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Freepic.com nuotr. Asociatyvi Freepic.com nuotr.

Klaipėdos rajono savivaldybė patvirtino techninių eismo reguliavimo priemonių įrengimo ir priežiūros tvarkos aprašą, kuriuo aiškiai apibrėžiama, kas, kada ir kaip bendrojo naudojimo ir privačiose teritorijose gali įrengti kelio ženklus, aptvarus, atitvarus, užtvarus, eismo saugumo saleles, greičio mažinimo kalnelius, informacinius bei kitokius įrenginius.

 

Bendrojo naudojimo teritorijoje techninės priemonės įrengiamos Savivaldybės saugaus eismo komisijos sprendimu. Teikiant prašymus dėl eismo ribojimo priemonių būtina žinoti, kad jos gali būti įrengiamos tik siekiant užtikrinti eismo saugumą, o ne suteikti išimtis atskiroms eismo dalyvių grupėms.

Daugiabučių namų kiemuose techninės priemonės įrengiamos bendrojo valdytojo, Savivaldybės ar privačiomis lėšomis.

Privačiose, nuomojamose teritorijose ženklinimą atlieka ir priežiūrą inicijuoja patys teritorijų savininkai, parengę ir suderinę eismo organizavimo projektą ar schemą su Savivaldybe ir gavę sutikimą.

Savivaldybės administracija nerengia techninių eismo reguliavimo priemonių įrengimo projektų, neįrengia techninių eismo reguliavimo priemonių, užtvarų ir nekontroliuoja jų įrengimo teisėtumo privačiose teritorijose. Eismą organizuojant ir technines eismo organizavimo priemones įrengiant nuomojamuose (privačiuose) sklypuose (uždarose teritorijose) derinimas su Savivaldybe nebūtinas. Tačiau, jei privatus sklypas nėra uždaras, jame vyksta viešasis eismas arba jame įrengta infrastruktūra, ir priimti sprendimai daro įtaką eismui Savivaldybei priklausančiuose keliuose, eismo organizavimas derinamas su Savivaldybe.

Visą tvarkos aprašą galite rasti ČIA.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 148 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,