Mano GargždaiGargžduose vyks du Lietuvos mėgėjų tinklinio čempionato etapai: kviečia palaikyti

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Organizatorių iliustr. Organizatorių iliustr.

Klaipėdos tinklinio asociacija jau 10 metų organizuoja vieną didžiausių tinklinio renginių Lietuvoje. Turnyras iki šiol vykdavo Klaipėdoje, tačiau šiemet ši graži šventė persikelia į Gargždus – spalio 7 d. čia įvyks įskaitinis 2-asis Lietuvos mėgėjų tinklinio čempionato „GITANA volley fest'23“ etapas. Lietuvos mėgėjų tinklinio čempionato etapų iš viso bus penki.

 

1 etapas – rugsėjo 30 d. Kaunas

2 etapas – spalio 7 d. Gargždai

3 etapas – gruodžio 2 d. Kelmė

4 etapas – vasario 17 d. Gargždai

5 etapas – balandžio 6 d. Kelmė

 

„Šį turnyrą nusprendėme perkelti į Gargždus dėl to, kad didžioji akademijos darbuotojų dalis yra tinklininkai, kurie gyvena Gargžduose arba yra rajono gyventojai ir atstovauja būtent Gargždų vyrų ir moterų tinklinio komandas. Sprendimas šį turnyrą vykdyti Gargžduose buvo priimtas su mintimi, kad tai būtų gražus asociacijos gestas organizuoti tokį renginį tame mieste, kurį ir atstovaujame“, – atskleidžia Klaipėdos tinklinio asociacijos prezidentė Agnė Tamošauskė

2-ojo etapo komandos prizininkės bus apdovanotos pagrindinio rėmėjo – Gitana techninis tiekimas – įsteigtais prizas.

„Norime padėkoti Gargždų sporto centrui už suteiktas sąlygas ir galimybę vykdyti net du čempionato etapus. Pasinaudosiu galimybe ir padėkosiu pagrindiniam šio turnyro rėmėjui UAB „Gitana“. Jau 11 metų ši įmonė įsteigia geriausius prizus komandoms prizininkėms ir vis skatina mus ir toliau organizuoti tokius renginius. Kviečiame visus tinklinio mylėtojus ir prijaučiančius sportui spalio 7 d. atvykti ir palaikyti savo miesto komandų“, – dėkoja rėmėjams ir kviečia palaikyti žaidėjus Klaipėdos tinklinio asociacijos prezidentė.

Nuoroda į Facebook renginį, kuriame bus skelbiami tvarkaraščiai ir salių adresai:

https://facebook.com/events/s/gitana-volley-fest23-ltmc-ii-e/6689143144534538/

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 177 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,