Mano GargždaiAntrajame futsal A lygos ture „Gargždų Pramogos“ sutriuškino varžovus

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Sporto klubo „Gargždų Taškas“ nuotr. Sporto klubo „Gargždų Taškas“ nuotr.

Šį savaitgalį futsal A lygoje sužaistose antrojo turo rungtynėse „Kėdainiai United“ 1:4 nusileido „Gargždų Pramogų“ ekipai, kuri iškovojo pirmuosius sezono taškus. Visus įvarčius svečiai sumušė antrajame rungtynių kėlinyje.

 

Pirmojo įvarčio teko laukti net 18 minučių. Tuo metu Evaldas Kugys iš dešiniojo krašto pasiuntė kamuolį į varžovų vartus bei atidarė rungtynių sąskaitą. Po pertraukos Kėdainių ekipa daugiau kartų įvarčiais džiaugtis nebegalėjo.

Savo ruožtu, „Pramogų“ komandai po pertraukos užteko 52 sekundžių, kad rezultatas būtų lygus. Donatui Stankevičiui buvo atmestas kamuolys, o šis maždaug iš dešimties metrų užtikrintai pasižymėjo.

Vėliau savo įvartį pelnė Simonas Juška, individualų reidą pasibaigusį tiksliu smūgiu sukūrė Deividas Lukošius ir tapo aišku, kad aikštės šeimininkų laukia antrasis sezono pralaimėjimas.

Galutinį tašką šioje dvikovoje padėjo Algimantas Bačanskis. Varžovams žaidžiant penkiais aikštės žaidėjais be vartininko, vetaranas pasižymėjo smūgiu iš savo aikštės pusės.

Įvarčiai: E. Kugys; D. Stankevičius, S. Juška, D. Lukošius, A. Bačanskis.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 117 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,