Mano GargždaiĮ Baltijos tinklinio lygą sugrįžtantis „Amber Volley“ klubas neslepia ambicijų

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Gargždų „Amber Volley“ nuotr. Gargždų „Amber Volley“ nuotr.

Lietuvos čempiono titulą praradęs Gargždų „Amber Volley“ klubas naująjį sezoną pasitinka gerokai sustiprėjęs ir nusiteikęs ne tik susigrąžinti lyderio poziciją Lietuvoje, bet ir garsiai patriukšmauti Baltijos lygoje.

 

Praėjusiais metais „Amber Volley“ neteko generalinio rėmėjo, turėjo susiveržti diržus. Dėl to teko atjauninti sudėtį bei atsisakyti dalyvavimo Baltijos lygoje. Po trijų iš eilės laimėtų šalies pirmenybių, šių metų pavasarį Lietuvos čempiono sostą po atkaklaus finalo teko užleisti Šiaulių „Elgai-Grafaitei-SC Dubysai“.

Gargždų komandos vadovas Salvijus Paškauskas pasidžiaugė, kad šiemet prie ekipos prisijungė naujas generalinis rėmėjas – įmonių grupė „Litana“. Tai atvėrė naujas galimybes ir išaugino ambicijas.

„Taip, tiesa, kad esame sustiprėję. Iki tobulybės dar trūksta, bet turime tai, ką turime. Bendrai visomis pozicijomis esame patenkinti“, - sakė S. Paškauskas.

Vienas pirmųjų naujokų, kuriuos pristatė „Amber Volley“ – centro blokuotojas iš Kolumbijos Cristianas Palaciosas. Jam Europos tinklinis tikrai ne svetimas, nes daugelį sezonų rungtyniavo Ispanijos, Turkijos, Rumunijos, Čekijos bei kitų šalių aukščiausiose lygose. Praėjusiame sezone jis žaidė Ispanijos Superlygoje.

S. Paškausko teigimu, sportininkas turi didelę patirtį, bet dar reikia laiko, kol įgis geriausią formą.

Gargždų komanda savo gretose išsaugojo Dmitrijų Šlominą, Emilį Bartkų, Danielių Čumaką, Liną Starkutį, Daumantą Katiną ir Edviną Žaltauską. Po metų pertraukos į komandą sugrįžo Artūras Vincėlovičius, ukrainietis Andrejus Čmirovas bei treneris iš Latvijos Austis Štals. Pastarajam talkins ilgametis „Amber Volley“ narys Sergejus Ščegolis.

Ekipos naujokai – jauni ir perspektyvūs tinklininkai Laurynas Galdikas, Varšuvoje keletą metų stažavęsis Karolis Lanevskis ir Vytautas Paukštė bei patyręs Gilbertas Kerpė.

S. Paškauskas pasidžiaugė, kad problemų pasikviesti žaidėjus nekilo, nes jiems stengiamasi sudaryti geriausias sąlygas. Papildomas stimulas buvo ir žaidimas Baltijos lygoje.

„Šiemet tikslai yra patekti į Baltijos lygos finalo ketvertą. Jeigu pavyks ten prasibrauti, tuomet jau sieksime ir medalių. Lietuvoje tikslai yra konkretūs – turime tapti Lietuvos čempionais ir laimėti šalies taurę“, - pabrėžė S. Paškauskas.

„Amber Volley“ vadovas neliko sužavėtas Lietuvos čempionato sistema, pagal kurią šiais metais yra sujungtos A ir B lygos ir turnyre varžysis devynios komandos. Pasak jo, stipriausios komandos čia turės nedaug konkurencijos, o tai neleis ekipoms tobulėti. Pats „Amber Volley“ klubas prie Lietuvos čempionato prisijungs nuo atkrintamųjų varžybų.

Kitaip ir nelabai įmanoma, nes naujame „Cronimet“ Baltijos lygos sezone bus žaidžiami ne du ratai, kaip anksčiau, o trys. S. Paškauskas pastebėjo, kad šiais metais komanda turės tik vieną laisvą savaitgalį, o sausį ir vasarį nereikės žaisti tik vieną savaitgalio dieną.

Šiame Baltijos lygos sezone rungtyniauja aštuonios komandos – keturios iš Estijos, trys iš Latvijos ir „Amber Volley“.

Čempionatą Gargždų klubas savaitgalį pradės dvejomis rungtynėmis namuose. Šeštadienį 17 val. „Amber Volley“ susitiks su Daugpilio „Ezerzeme-DU“ (Latvija) ekipa, o sekmadienį 15 val. – su „Jėkabpils-Lūši“ (Latvija) tinklininkais.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 67 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,