Mano GargždaiBaltijos pr. estakada: atidarymas šiek tiek vėliau

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos miesto savivaldybės nuotr. Klaipėdos miesto savivaldybės nuotr.

Baltijos pr. estakada bus atidaryta kiek vėliau nei planuota. Įvertinus situaciją, nutarta, kad būtina paplatinti prieš estakadą Vilniaus plente įrengtą laikiną įsukimą. Šiuos darbus planuota atlikti savaitgalį, tačiau dėl oro sąlygų nebuvo galimas asfaltavimas.

 

„Įvertinę situaciją vietoje, atkreipėme dėmesį, kad laikinas įsukimas, kuriuo eismo apribojimų zonoje į kitą eismo juostą turės pervažiuoti vairuotojai, yra per siauras didelėms transporto priemonės, pavyzdžiui, vilkikams. Skubiai susisiekus su už šį ruožą atsakinga Lietuvos automobilių kelių direkcija, sutarta, kad įsukimas bus paplatintas, tai turėtų būti padaryta netrukus. Tokių veiksmų imtasi pačių vairuotojų patogumui, kadangi per siauras įsukimas būtų dar labiau komplikavęs eismą“, – sako Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus.

Tikimasi, kad įsukimas bus paplatintas artimiausiu metu. Kol to nebus padaryta, savivaldybė nesutinka, kad būtų pradėta geležinkelio viaduko rekonstrukcija Vilniaus plente ir ribojamas eismas minėtame ruože. Būtent dėl Lietuvos automobilių kelių direkcijos planuojamos viaduko rekonstrukcijos buvo skubinamas Baltijos pr. estakados atidarymas.

Atsižvelgus į artėjančius geležinkelio viaduko rekonstrukcijos darbus ir komplikuotą įvažiavimą į miestą, Klaipėdos valdžia priėmė sprendimą – atlikti dalinį Baltijos prospekto estakados darbų pridavimą ir atverti eismą estakada. Tikimasi, kad atidarius eismą estakada, automobilių srautas bent dalinai sumažės. Data, kada bus pradedama viaduko rekonstrukcija bei atidaryta estakada, bus patikslinta artimiausiomis dienomis.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 115 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,