Mano GargždaiOras-vanduo šilumos siurbliai – efektyvus ir patogus šildymas

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Įmonės nuotr. Įmonės nuotr.

Ruošiantis šaltajam sezonui, pradedame ieškoti efektyvių ir ekonomiškų būdų apšildyti namus. Vienas tokių būdų gali būti oras-vanduo šilumos siurbliai. Tai efektyvus ir patogus būdas apšildyti įvairių tipų patalpas. Norite sužinoti daugiau? Šiame straipsnyje apžvelgsime oras-vanduo šilumos siurblių teikiamus privalumus.

 

Kas yra oras-vanduo šilumos siurbliai?

Šis įrenginys rūpinasi namų, biuro ar komercinių patalpų mikroklimatu visus metus. Oras-vanduo šilumos siurbliai ne tik šildo, bet ir vėsina bei tiekia karštą vandenį, todėl tai yra itin funkcionalus ir praktiškas įrenginys. Tai yra vienas ekonomiškiausių ir efektyviausių būdų apšildyti patalpas. Verta paminėti ir tai, jog šio tipo šilumos siurbliai veikia tausodami aplinką, tai yra kur kas tvaresnis sprendimas nei kiti šildymo įrenginiai.

 

Kokie yra oras-vanduo šilumos siurblių privalumai?

Pateikiame pagrindinius šio įrenginio privalumus:

  • Universalumas. Šis įrenginys gali būti prijungiamas prie radiatorinio arba grindinio šildymo.
  • Tvarumas. Didelę energijos dalį šis šilumos siurblys ima iš aplink esančio oro. Tai leidžia ne tik sumažinti elektros sąnaudas, bet ir labiau apsaugoti gamtą.
  • Patogumas. Šis įrenginys veikia efektyviai, tyliai, jį lengva valdyti. Kokybiškas įrenginys yra ilgaamžis ir nereikalauja itin daug priežiūros.
  • Mažesnės sąnaudos. Oras-vanduo šilumos siurbliai išeikvoja mažiau energijos nei kiti įrenginiai.
  • Modernus dizainas. Šis įrenginys yra ne tik funkcionalus, bet ir moderniai, estetiškai atrodo. Todėl oras-vanduo šilumos siurblį galėsite pritaikyti prie įvairaus stiliaus interjero.

Tai tik keletas šio įrenginio privalumų. Daugiau informacijos apie oras-vanduo šilumos siurblius rasite čia: https://www.sanleja.lt/katalogas/silumos-siurbliai/silumos-siurbliai-oras-vanduo/

 

Kokia yra oras-vanduo šilumos siurblio kaina?

Oras-vanduo šilumos siurblių kaina gali būti įvairi, jai įtakos turi gamintojas, galingumas, energetinio efektyvumo klasė, papildomos funkcijos ir kiti įvairūs techniniai parametrai.

Žinoma, tokio įrenginio pasirinkimas didžiąja dalimi priklauso nuo kiekvieno finansinių galimybių, tačiau rekomenduojame investuoti į efektyvų ir kokybišką įrenginį. Panagrinėkite skirtingus įrenginius, atsižvelkite į svarbiausius pasirinkimo kriterijus ir rinkitės optimaliausią variantą, atitinkantį jūsų poreikius. Jeigu norite sutaupyti daugiau – ieškokite akcijų pasiūlymų, tai padės įsigyti kokybišką įrenginį už labiau prieinamą kainą.

Sunku pasirinkti? Visada galite kreiptis į šios srities specialistus, kurie jus pakonsultuos, atsakys į rūpimus klausimus ir padės atrasti tinkamiausią sprendimą.

 

 

Reklama.

Dėmesio! Kalba netaisyta. Redakcija už pateiktą informaciją neatsako.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 345 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,