Mano GargždaiAkcija „Ištieskime gerumo ranką gyvūnams“ skatino vaikus rūpintis augintinių gerove

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Akcijos metu bendruomenė suaukojo maistelio (dvi didžiules dėžes), o vaikai surengė parodėlę, kuri paskatintų atkreipti dėmesį į aktualią problemą. Akcijos metu bendruomenė suaukojo maistelio (dvi didžiules dėžes), o vaikai surengė parodėlę, kuri paskatintų atkreipti dėmesį į aktualią problemą.

Priekulės vaikų lopšelio-darželio Derceklių skyriaus bendruomenė inicijavo akciją beglobiams gyvūnams „Ištieskime gerumo ranką gyvūnams“. Iniciatyvos tikslas – paskatinti vaikus rūpintis augintinių gerove, atkreipti dėmesį į opias augintinių problemas, kalbėti apie netinkamą elgesį su gyvūnais, skatinti juos auginti ir prižiūrėti atsakingai.

 

Akcijos metu Derceklių skyriaus bendruomenė rinko maistą beglobiams augintiniams, kurie prieglaudą rado VšĮ „Donpitos prieglobstis gyvūnams“ namuose, įsikūrusiuose Derceklių kaime. Dėkojame visiems Derceklių skyriaus bendruomenės nariams, kurie gausiai prisidėjo prie šios kilnios ir reikalingos pagalbos, palaikiusiems šią iniciatyvą ir aukojusiems kačių ir šunų sauso maisto, konservų, dubenėlių maistui.

Akcijos laikotarpiu vaikai fotografavo, piešė savo mylimus augintinius ir darbeliai papuošė beglobių gyvūnų namus. Kūrybinių darbų paroda veiks iki lapkričio 17 d. Kviečiame aplankyti augintinius ir pasižiūrėti vaikų parodėlės.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 105 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,