Mano GargždaiBaigėsi rajono šachmatų pirmenybių antros lygos varžybos: paaiškėjo, kas pateko į pirmąją

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Zigmo Bitino nuotr. Zigmo Bitino nuotr.

Baigėsi daugiau kaip mėnesį trukusios 2023 metų rajono šachmatų pirmenybių antros lygos varžybos. Buvo daug atkaklių kovų, įtempta turnyrinė padėtis buvo tiek viršutinėje, tiek apatinėje lentelės dalyje.

 

Ypač neprognozuojami buvo paskutiniai lygos turai. Tik pasibaigus paskutinei partijai paaiškėjo, kad nugalėtoju tapo Valdas Jonelys, surinkęs 9,5 taško iš 13 galimų. Puse taško atsiliko broliai Antužiai. Pagal geresnį koeficientą Danielius buvo antras, o Domantas – trečias. Ketvirtoje vietoje Vaidas Mitkevičius, surinkęs 8,5 taško. Dramatiškai pralaimėjęs paskutinę partiją, Algirdas Varnagiris liko penktas – 7,5 taško.

6–7 vietose buvę Mantas Valaika ir Arvydas Žiūra paskutiniame ture buvo ramūs. Jie nebeturėjo galimybių patekti į aukštesnę lygą, o ir iš pavojingos zonos abu buvo pabėgę. Galutinėje įskaitoje abu surinko po 6,5 taško ir buvo atitinkamai šeštoje bei septintoje vietose.

O štai dar septyni lygos dalyviai iki paskutinės partijos sprendė savo vietų likimus. Galutinai vietomis dalyviai nuo 8 iki 14 pasiskirstė tokia tvarka: 8. Šarūnas Juknius – 6 taškai (koef. 36,5), 9. Auksė Zonytė – 6 taškai (koef. 34,0), 10. Matas Valaika – 5,5 taško (koef. 33,25), 11. Sigitas Karbauskas – 5,5 taško (koef. 29,5), 12. Darius Sungaila – 5 taškai, 13. Dovydas Prelgauskas – 3,5 taško, 14. Gediminas Radzevičius – 3 taškai.

Į pirmąją lygą pateko Valdas Jonelys, Danielius Antužis ir Domantas Antužis. O kitąmet nuo trečios lygos pirmenybes turės pradėti 11–14 vietas užėmę šachmatininkai. Atlikus pirmos lygos dalyvių apklausos procedūrą, paaiškėjo, kad savo vietą užleidžia Domas Andrijauskas. Vietoj jo kviečiamas ketvirtą vietą antroje lygoje užėmęs Vaidas Mitkevičius.

Lapkričio 14 d. 19 val. – pirmos lygos startas. Dėl 2023 metų rajono čempiono vardo kausis Daiva Dieninė, Dovydas Spevak, Vasilijus Čiornas, Arvydas Mickus, Zigmas Bitinas, Dominykas Kušlikis, Arūnas Gincas, Vytautas Riauka, Valdas Jonelys, Danielius Antužis, Domantas Antužis ir Vaidas Mitkevičius.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 131 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,