Mano GargždaiSėkmę verslumo konkurse atnešė idėja mokyti vaikus golfo pradmenų

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)
Asmeninio albumo nuotr. Asmeninio albumo nuotr.

Šiemetį Klaipėdos rajono savivaldybės organizuotą gyventojų verslumo skatinimo konkursą „Verslumo manija“ III vietą  pelnęs Tomas Žemgulys tvirtai įsitikinęs, jog sėkmę jam atnešusi idėja – mini golfo būrelių mokyklose ir vaikų darželiuose organizavimas – ne tik taps proveržiu jo verslui, bet dar labiau išpopuliarins golfo žaidimą Lietuvoje.

 

„Golfas – puiki priemonė valdyti stresą, atsipalaiduoti ir tuo pat metu koncentruoti dėmesį bei fizines jėgas tikslui siekti. Net mokslo įrodyta, jog jis naudingas žmogaus sveikatai. Mini golfas, kurį žaisti noriu mokyti vaikus, turi tą patį poveikį ir augančiam žmogui. Būreliuose, kuriuos pirmiausia planuoju pradėti organizuoti Klaipėdos rajono mokyklose, vaikai mokysis golfo žaidimo teorinių pagrindų, taisyklių, praktiniuose užsiėmimuose ugdys taisyklingą stovėseną, kamuoliuko smūgiavimo techniką“, – pasakoja idėjos autorius, golfo takelių verslą Klaipėdoje plėtojantis Tomas Žemgulys.

Darželių ar mokyklų būrelių vaikams vykti į specialų golfo aikštyną nereikės, nes kiekvieną kartą į įstaigą bus atsivežama visa reikalinga įranga – ir moduliniai golfo takeliai, ir žaidimui reikalingi įrankiai. „Kadangi modulinius golfo takelius gaminu pats, kaskart juos pritaikau pagal vartotojų poreikius ir vietos ypatybes – įvairios takelių konfigūracijos gali būti sėkmingai sumontuojamos tiek patalpose, tiek lauke. Modulinė sistema leidžia sudaryti vis naujas golfo takelių formas, kurti naujas žaidimo situacijas ir taip palaikyti sportinį azartą“, – sako T. Žemgulys. Verslininko vizija – vaikų kelionę į golfo pasaulį pradėti nuo būrelių, vėliau – įgūdžius tobulinti vasaros stovyklose ir tada jau keliauti į tikrus golfo aikštynus ir čia gilintis į šio žaidimo paslaptis.

Iki šiol pagrindinis Klaipėdos regione gaminamų golfo takelių klientas buvo Lietuvos įmonės bei įstaigos, besirūpinančios darbuotojų komandos mikroklimatu bei laisvalaikio kokybe. Modulinė sistema, leidžianti įrenginius pritaikyti turimų patalpų dydžiui, kokybiška ir lengva aliuminio konstrukcija, patogus montavimas – gaminiui atvėrė kelius į šiuolaikinių biurų aplinką. „Mokyklos taip pat domisi golfo takeliais ir galimybėmis juos įrengti mokymo įstaigų erdvėse, bet Lietuvoje dar gajus stereotipas, jog tai – prabangos dalykas. Mano siekis – keisti nusistovėjusį požiūrį ir parodyti šio pasaulyje mėgiamo ir populiaraus žaidimo vertybes bei grožį. Beje, neseniai golfo takelių komplektą išsiuntėme į Ispaniją. Jį įsigijo privatus koledžas“, – teigia Tomas Žemgulys. Jis neabejoja, jog ir mūsų kraštą netrukus ištiks golfo populiarumo proveržis.

Golfo žygį į Klaipėdos rajono (ateity – ir miesto bei regiono) ugdymo įstaigas verslininkas planuoja pradėti nuo 2024 m. Tam jis panaudos konkurse „Verslumo manija“ laimėtą prizą – 2000 Eur. ir asmenines lėšas. Mokymo įstaigos, kurios pageidautų bendradarbiauti drauge organizuojant mini golfo būrelius vaikams, kviečiamos kreiptis el.p.:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 155 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,