Sunkiosios atletikos čempionatas Panevėžyje: Gargždų atstovai išsiskyrė puikiais pasiekimais

Sporto centro nuotr. Sporto centro nuotr.

Savaitgalį Panevėžyje vyko Panevėžio regiono ir P. Matkevičiaus Taurės atskirų veiksmų sunkiosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo 77 įvairaus amžiaus dalyviai iš įvairių Lietuvos miestų. Puikiai varžybose sekėsi Gargždų atstovams, o ypač šešiolikmečiui Nojui Brazdeikiui. Sportininkas rovimo veiksmu iškėlė 101 kg, stūmimo veiksmu – 121 kg ir dvikovėje surinkęs 222 kg pagerino asmeninį rezultatą 7 kg. Visi šeši jo bandymai buvo sėkmingi.

Savo asmeninius pasiekimus gerino ir Dovilų pagrindinės mokyklos moksleivis, dvylikmetis Deironas Sudaris. Jis rovimo veiksmu iškėlė 40 kg, o stūmimo veiksmu – 54 kg. Tarp vyresniųjų, svorio kategorijoje iki 109 kg, nugalėjo Vaclovas Rimgaila, rovimo veiksmu iškėlęs 105 kg ir stūmimo veiksmu – 125 kg.

Tarp merginų, svorio kategorijoje iki 60 kg, II vietą iškovojo pirmą kartą varžybose dalyvavusi Klaudija Janevičė. Rovimo veiksmu iškėlusi 40 kg, stūmimo – 46 kg, dvikovėje surinko 86 kg.

Svorio kategorijoje virš 63 kg nugalėtoja tapo Lijana Jakaitė, rovimo veiksmu iškėlusi 90 kg, o stūmimo 105 kg bei dvikovėje surinko 195 kg.

Nuotraukose Deironas Sudaris ir Nojus Brazdeikis.