Mano GargždaiKviečia teikti paraiškas dalinėms kompensacijoms už buitinių nuotekų valymo įrenginius

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Asociatyvi Pexels.com nuotr. Asociatyvi Pexels.com nuotr.

Primename, kad Klaipėdos rajono gyventojai dar gali teikti paraiškas dėl 2023 metais įrengtų buitinių nuotekų valymo įrenginių įrengimo išlaidų dalinio kompensavimo. Paraiškos priimamos iki gruodžio 4 dienos.

 

Kompensacija skirta tiems gyventojams, kurie neturi galimybės prisijungti prie centralizuotų buitinių nuotekų tinklų ir valymo įrenginius įsirengia už Klaipėdos rajono geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros specialiuoju planu nustatytų aglomeracijos ribų. Į ją gali pretenduoti ir individualių, ir dvibučių bei daugiabučių namų butų savininkai. Klaipėdos rajono savivaldybės skiriama kompensacija individualių namų savininkams siekia ne daugiau kaip 1500 eurų, o dvibučių ir daugiabučių – ne daugiau kaip 1000 eurų vienam butui, kiekvienu atveju iki 50 proc. valymo įrenginių įrengimo vertės.

Visas sąlygas, Kompensavimo tvarkos aprašą gyventojai gali rasti Klaipėdos rajono savivaldybės internetinėje svetainėje https://klaipedos-r.lt/buitiniu-nuoteku-valymo-irenginiu-kompensavimas/.

Paraiškas galima teikti el. p.  arba Savivaldybės viename langelyje Klaipėdos g. 2, Gargždai.

Konsultacijos dėl dokumentų teikiamos telefonu (8 46) 47 08 84.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 140 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,