Iš sunkiosios atletikos čempionato – 10 medalių!

Sporto centro nuotr. Sporto centro nuotr.

Savaitgalį Klaipėdoje vyko Lietuvos sunkiosios atletikos meistrų čempionatas, kuriame dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius – 83 sportininkai, iš kurių – 24 moterys. Verta paminėti, kad vyriausiam varžybų dalyviui buvo 84 metai.

Čempionate dalyvavo dešimt gargždiškių: keturios moterys ir šeši vyrai. Pirmąsias vietas savo amžiaus grupėse iškovojo: Viktorija Survilienė – svorio kategorijoje iki 55 kg, Diana Mačiūtė – svorio kategorijoje iki 59 kg, Kristina Basova – svorio kategorijoje iki 64 kg, Rima Lisinkskaitė – svorio kategorijoje iki 71 kg.

Tarp vyrų čempionais tapo: Robertas Skurdenis – svorio kategorijoje iki 81 kg, Vaclovas Rimgaila – svorio kategorijoje iki 109 kg, Artūras Rastenis – svorio kategorijoje +109 kg, Laimutis Daugėla – svorio kategorijoje iki 109 kg, Raimundas Averkinas – svorio kategorijoje +109 kg, II-ą vietą iškovojo Raimondas Tamošauskas.

Visi sportininkai buvo apdovanoti medaliais, o šeši (tiek moterys, tiek vyrai) apdovanoti taurėmis absoliučioje įskaitoje. Tarp gargždiškių šeštos vietos taurę gavo Diana Mačiūtė.

Kad tokie puikūs rezultatai, tai – irgi trenerio Edvardo Šauklio nuopelnas, o ir jaunimas turi iš ko pasimokyti.