Mano GargždaiAsfalto sulauks Mažosios Lietuvos gatvė Dovilų seniūnijoje

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr. Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr.

Ilgai lauktas Mažosios Lietuvos gatvės asfaltavimas pagaliau virs realybe. Klaipėdos rajono savivaldybė jau pasirašė sutartį su rangovu, kuris per ateinančius dvejus metus turės išasfaltuoti beveik 2,2 km gatvės, įrengti paviršinio vandens nuotekų šalinimo tinklus bei pakeisti esamus melioracijos vamzdžius naujais.

 

„Šios gatvės asfaltavimo gyventojai laukė ne vienus metus. Tačiau procedūros užsitęsė, nes reikėjo atlikti žemės paėmimo visuomenės poreikiams procedūras, kadangi valstybinės žemės įrengti keliui nepakako. O jam kapitalinis remontas yra būtinas. Šiandien galime sakyti, kad laukimas atsipirko. Bus išasfaltuota gatvės atkarpa nuo regioninio kelio, vedančio link Priekulės, iki pat sodininkų bendrijos „Putinas“. Tad susisiekimas bus saugesnis ir patogesnis, o darbai, viliamės, vyks sklandžiai“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Sutartis dėl kapitalinio gatvės remonto pasirašyta su AB „Eurovia Lietuva“, jos vertė – kiek daugiau nei 1,4 mln. eurų. Darbus įmonė planuoja pradėti jau šių metų pavasarį.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 362 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,