Mano GargždaiKviečiame teikti paraiškas kultūros paveldo objektų Klaipėdos rajone ir kultūros paveldo statinių Priekulėje išsaugojimo darbų finansavimui

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Pexels.com nuotr. Asociatyvi Pexels.com nuotr.

Nuo sausio 22 d. Klaipėdos rajono savivaldybė, skatindama valdytojus bendromis jėgomis tinkamai prižiūrėti ir tvarkyti kultūros paveldo objektus, esančius Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijoje,  ir kultūros paveldo statinius, esančius Priekulės miesto istorinėje dalyje (unikalus kodas Kultūros vertybių registre 33624), kviečia teikti paraiškas iš dalies finansuoti jų išsaugojimo darbus 2024 metais.

 

Paraiškų teikimo tvarką ir sąlygas, paraiškų vertinimą, atrankos kriterijus ir įgyvendinimą nustato Kultūros paveldo objektų, esančių Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijoje, ir kultūros paveldo statinių, esančių Priekulės miesto istorinėje dalyje, išsaugojimo darbų finansavimo tvarkos aprašas, patvirtintas Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos 2021 m. sausio 28 d. sprendimu Nr. T11-35.

Tvarkos aprašą su paraiškos forma galima rasti  Klaipėdos rajono savivaldybės interneto svetainėje www.klaipedos-r.lt (Veiklos sritys/Kultūra/Kultūros paveldas/Kultūros paveldo objektų, esančių Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijoje, ir kultūros paveldo statinių, esančių Priekulės miesto istorinėje dalyje, išsaugojimo darbų finansavimas).

Paraiškas gali teikti kultūros paveldo objekto ar kultūros paveldo statinio savininkas ar kitas fizinis ar juridinis asmuo nuosavybės, patikėjimo, nuomos, panaudos ar kitokiu teisėtu pagrindu valdantis kultūros paveldo objektą ar kultūros paveldo statinį, arba jo įgaliotas asmuo.

Bendra skiriama lėšų suma 2024 metais – 120 000 eurų.

Savivaldybės skiriamų lėšų dalis sudarys:

  • kultūros paveldo objekto taikomiesiems tyrimams (tarp jų ir archeologiniams tyrimams) sudarys iki 100 procentų, bet ne daugiau negu 5 tūkst. eurų;
  • kultūros paveldo objekto tvarkybos ir (ar) apsaugos techninių priemonių įrengimo darbų projekto parengimui iki 70 procentų, bet ne daugiau negu 10 tūkst. eurų;
  • kultūros paveldo objekto tvarkybos ir (ar) apsaugos techninių priemonių įrengimo ir (ar) tvarkomiesiems statybos darbams arba kultūros paveldo statinio tvarkomiesiems statybos darbams iki 80 procentų, bet ne daugiau negu 50 tūkst. eurų.

 

Paraiškų priėmimas vyksta nuo 2024 m. sausio 22 d. iki 2024 m. kovo 22 d.

Paraiškas priima Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyrius (Klaipėdos g. 2, Gargždai, kab. 308).

Už paraiškų priėmimą atsakinga Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus patarėja Sonata Šmatauskienė, tel. +370 618 45035, el. paštas .

 

Užsakymo Nr. SAV-2024-01-19

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 141 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,